تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تراکنش‌ها و مبادلات آنلاین روز به روز در حال افزایش است و در این بین سهم تراکنش‌هایی که از طریق موبایل اتفاق می‌افتد نیز رشد چشم‌گیری داشته است، به نحوی که رقم باورنکردنی 2.5 میلیارد تراکنش در روز رسیده است.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دکتر حمیدرضا نیکوفر قائم مقام مدیرعامل همراه اول و رئیس هیأت مدیره جیرینگ، که در پنل تخصصی «چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت» سخن می‌گفت با اشاره به سابقه طولانی همکاری بانک‌ها و شرکت‌های مخابراتی در برهه‌های مختلف اظهار داشت: همواره بانک‌ها مشتری مخابرات و مخابرات هم از بزرگ‌ترین مشتریان بانک‌ها بوده است.
وی که سخنرانی خود را با عنوان «چرخه نوآوری در پرداخت خرد، محرک‌ها و موانع حضور تلفن همراه در صنعت پرداخت» ارائه می‌کرد با بیان اینکه سال 2000 میلادی فناوری نسل 3 در دنیا راه اندازی شده است، تأکید کرد تأخیر در عرضه سرویس‌های باند پهن، کشورمان را از مزایای فراوان آن محروم کرده است.
نیکوفر تصریح کرد: ما دیگر نمی‌توانیم فناوری موبایل را نادیده بگیریم، زیرا موبایل فراگیرترین شبکه دنیاست. هم اکنون 7.3 میلیارد ارتباط موبایلی در جهان وجود دارد که 3.6 میلیارد آن مشترک منحصر بفرد (یونیک) هستند.
قائم مقام همراه اول با اشاره به ویژگی‌های خاص اپراتور اول تلفن همراه کشور بیان داشت: ما هم اکنون بیش از 96 درصد جمعیت کشور را تحت پوشش داریم. تمامی شهرها و 86 درصد روستاهای کشور و اغلب جاده‌های اصلی و فرعی تحت پوشش شبکه همراه اول است که این ویژگی‌ها فرصت بسیاری برای مردم ایجاد می‌کند.
نیکوفر گفت: در سال 2013 میلادی، حدود 1.5 میلیارد اسمارت فون (تلفن هوشمند) در جهان وجود داشته که پیش بینی می‌شود این تعداد به 2.8 میلیارد در سال 2017 برسد. اسمارت فون‌ها قابلیت‌های بسیاری دارند که می‌تواند در حوزه پرداخت که مشتریان بانک‌ها و تلفن همراه یکی می‌شوند، خود را نشان دهد.
وی افزود: شبکه‌ای با این فراگیری دیگر فقط برای صحبت کردن نیست، بلکه تحولی در حال وقوع است که روی آن به سمت مشتری است. در 6 ماه نخست امسال 3.4 میلیارد تراکنش در شبکه پرداخت کشور صورت گرفته است که 600 میلیون آن بر بستر موبایل بوده است. ما در همراه اول روزانه 2.5 میلیارد تراکنش مختلف را مدیریت می کنیم که از این پس بسیاری از این تراکنش‌ها در حوزه پرداخت خواهد بود.
قائم مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به همکاری 2 ساله این اپراتور با بانکها تصریح کرد: حاصل همکاری ما با بانکها دستاوردهای خوبی از جمله «همبانک» جیرینگ است. در زمینه پرداخت موبایلی هم استعدادهای خوبی در کشور وجود دارد.
وی با بیان اینکه پیش بینی می شود تا سال 2015 میلادی بیش از 60 میلیارد دلار در خاورمیانه پرداخت موبایلی صورت بگیرد، اظهار داشت: در افق 1404 می‌خواهیم کشور اول منطقه باشیم که با وضع موجود از این نظر خیلی عقب هستیم.
چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت که روز دوشنبه 6 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد آغاز شده، امروز(سه شنبه 7 بهمن ماه) به کار خود پایان می‌دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین