تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  تیم آپارات برای بازدید بیشتر و بهتر ویدیوهای کانال‌ها توسط کاربران، امکان جدیدی با نام شتاب‌دهنده را به کانال‌های آپارات اضافه کرده است. است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

 تیم آپارات برای بازدید بیشتر و بهتر ویدیوهای کانال‌ها توسط کاربران، امکان جدیدی با نام شتاب‌دهنده را به کانال‌های آپارات اضافه کرده است. است.

یکی از دغدغه‌های کاربران حرفه‌ای آپارات و صاحبان کسب‌و‌کار بیشتر دیده‌شدن ویدیوهای‌شان است، تیم آپارات امکان جدیدی به نام «شتاب دهنده» را به تازگی ارائه کرده است.

ازین پس همه‌کاربران عضو آپارات می‌توانند پس از بارگذاری ویدیوی خود، برای بیشتر و بهتر دیده شدن آن از این امکان جدید استفاده کنند.

آپارات با در نظر گرفتن برخی الویت‌ها در نتایج جستجو و دیگر صفحات سایت برای ویدیوهای شتاب داده شده، این ویدیوها را در معرض دید بازدیدکنندگان هدفمند بیشتری قرار می‌دهد تا تعداد مخاطبان به شکل چشم‌گیری افزایش باید.

اگر در آپارات کانالی دارید و میخواهید ویدیوهایتان بازدید چشمگیری داشته باشند، می توانید با استفاده از این سرویس، آنها را پربازدید کنید.

سرویس جدید آپارات برای کاربران، به ویژه صاحبان کسب‌وکار به خاطر بهره‌مندی از روش های نوین ویدیومارکتینگ برای معرفی محصولات و خدمات مرتبط با روابط عمومی، بسیار مفید و اثر گذار است.

البته آپارات امکانات دیگری را برای کسانی که این روش تبلیغی را انتخاب می‌کنند در نظر گرفته که اضافه کردن یک لینک به ویدیو ها در پایان ویدیو، یکی از این امکانات است.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین