تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

۱۳ اپلیکیشن جدید در پلی استور گوگل به عنوان بد‌افزار شناسایی و حذف شدند. این اپلیکیشن‌ها در ظاهر هیچ ضرری نداشتند، اما با نصب آن‌ها این نرم‌افزارها به روت دستگاه دسترسی پیدا کرده و در واقع مالک گوشی می‌شدند.

گوگل ۱۳ بد‌افزار را از پلی استور خود حذف کرد. این بد‌افزارها با نصب روی گوشی هوشمند کاربر به روت دستگاه دسترسی پیدا کرده و از این طریق می‌توانستند بدافزارهای بیشتری را روی گوشی نصب کنند.
فردی که این اپلیکیشن‌ها را در پلی استور گوگل نصب کرده، اقدام به ثبت بررسی‌های خوب از این اپلیکیشن‌ها کرده تا دیگران را نیز به نصب آن‌ها ترغیب کنند. اگر گوشی شما روت شده و این اپلیکشن‌ها را نصب کرده باشید، حتی با ریست فکتوری هم نمی‌توان ایراد را برطرف کرد و باید رام اندروید را فلش کنید. البته زمانی که گوگل متوجه این مشکل شد، شروع کار بوده است و اگر مدت بیشتری این اپلیکشین‌ها در پلی استور باقی می‌ماندند تاثیرات مخرب آن بیشتر نیز می‌شد.
انگیزه‌ی توسعه‌ی این بدافزارها کسب درآمد بوده است، چرا که توسعه دهندگان این اپلیکیشن‌ها به افرادی که از آن‌ها سفارش دریافت می‌کردند، وعده‌ی تعداد دانلود بسیار بالا می‌دادند و از طریق این بدافزارها تعداد دانلودها را بالا می بردند تا مبلغ بیشتری دریافت کنند. در ادامه می‌توانید لیست این اپلیکیشن‌ها را مشاهده کنید و در صورت نصب داشتن آن‌ها اقدام به حذف این بدافزارها نیز کنید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین