تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تختخواب اینترنتی هوشمندی که به شما می‌گوید کی و چگونه به خواب بروید / CES 2016

کمپانی Sleep Number در نمایشگاه امسال لاس‌وگاس، جدیدترین تختخواب هوشمند اینترنتی خود را که با هزینه کم ساخته‌شده، رونمایی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، کمپانی آمریکایی که چند سالی است در حوزه تختخواب‌های هوشمند واردشده، جدیدترین محصول خود را باهدف ردیابی و بهبود خواب ، در CES 2016 معرفی کرد.
در ساخت این تخت (it bed) از فناوری موسوم به SleepQ استفاده‌شده و با تعبیه حسگرهای بیومتریک داخل تخت، ضربان قلب کنترل و مانیتورشده، تنفس شمارش‌شده و با برنامه‌های سلامت و تناسب‌اندام نیز در هم ادغام‌شده تا از طریق اپلیکیشن مخصوص روی موبایل اطلاعات پس از تحلیل به‌صورت توصیه شخصی به کاربر ارائه می‌شود.
اینکه چه زمانی به خواب بروید پس از اندازه‌گیری خودکار میزان خواب شما در 24 ساعت گزارش می‌شود و کاربر می‌تواند تخت را بر اساس نوع خوابیدن خود، تنظیم فیزیکی کند.
این کمپانی در نمایشگاه 2014 لاس‌وگاس تختی مشابه بنام X12 را به قیمت 8 هزار دلار نمایش داد اما امسال قیمت این محصول (it bed) حدود 1000 دلار بیشتر نیست و قابل‌خرید از سایت مخصوص به خود!{لینک}

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین