تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایکس‌باکس مایکروسافت، یکی از محبوب‌ترین کنسول های حال حاضر است و با تلاش مضاعف مایکروسافت توانسته به رقیب اصلی PS4 بدل گردد. اما گذشته از همه‌ی اینها، اپل چند ماه پیش Apple TV را رونمایی کرد و با توجه به سابقه این کمپانی، بسیار مورد توجه قرار گرفت. در حال حاضر، با توجه به گزارشی که در سایت Petri منتشر شده است، این امکان وجود دارد مایکروسافت نسخه‌ای کوچک‌تر و ارزان‌تر از ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۶ ارائه کند که هدف گذاری شده با Apple TV رقابت کند.

طبق گزارشی که از وبلاگ‌نویس در ارتباط با مایکروسافت منتشر شده، کمپانی یاد شده تصمیم دارد نسخه‌ای تازه از کنسول ایکس‌باکس وان را در سال ۲۰۱۶ رونمایی کند. از ویژگی های که آن را قابل رقابت با Apple TV می‌ساز می‌توان به پشتیبانی از بازی های موجود در فروشگاه ویندوز در کنار بازی های کنسولی اشاره کرد.
با توجه به آنچه که در گزارش مربوطه عنوان شده است، اگر وجود این کنسول صحت داشته باشد، احتمالا سال آینده با قیمتی کمتر ۳۵۰ دلار ارائه خواهد شد که رکورد ارزان‌ترین نسخه‌ی ایکس‌باکس را خواهد شکست.
هنوز گفته‌ای رسمی در مورد این کنسول و شایعات آن وجود ندارد، اما اگر شایعات حقیقت داشته باشند. می‌توان در یافت که مایکروسافت محصول جدید Apple TV را در جایگاه یک رقیب می‌داند و به همین دلیل تصمیم دارد با ارائه‌ی محصولی ارزان قیمت این رقابت را به نفع خود برگرداند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین