تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سامسونگ به داشتن ایده‌های عجیب شهرت دارد و نمایشگاه CES نیز محلی برای نمایش این ایده‌های شگفت‌انگیز است. حالا قبل از آغاز نمایشگاه CES 2016 و در راهروهای این نمایشگاه شاهد بنرهای تبلیغاتی سامسونگ هستیم که یخچالی مجهز به صفحه نمایش بسیار بزرگ را به نمایش می‌گذارد. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید. 

نمایشگاه CES 2016 که به زودی آغاز خواهد شد، محل نمایش ایده‌های عجیب است و سامسونگ نیز قبل از آغاز رسمی این نمایشگاه بنرهای یخچالی مجهز به صفحه نمایش بسیار بزرگ را در راهروهای آن قرار داده است.

ممکن است در نگاه اول تصور کنید که این تصاویر دستکاری شده‌اند و گوشی هوشمندی به در یخچال چسبانده شده است، اما این تصاویر واقعی هستند و سامسونگ قصد دارد تا این یخچال خود را در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهد.

به نظر می‌رسد مانند سایر یخچال‌های مشابه این یخچال نیز در صفحه نمایش خود لیست موجودی‌های یخچال، لیست خرید و مواردی مشابه را به نمایش خواهد گذاشت. به علاوه ویژگی‌های دیگری مانند تحت نظر گرفتن تاریخ‌های انقضا و موجودی یخ یخدان و احتمالا برخی ویژگی‌های عجیب نیز در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر قیمت این یخچال مشخص نیست اما با توجه به قیمت نسل‌های قبلی می‌توان قیمتی در حدود ۴۰۰۰ دلار را برای آن متصور بود.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین