تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  در طول سال‌های اخیر کمپانی‌های پیشرو در عرصه‌ی فناوری اقدام به توسعه‌ی دستیارهای صوتی هوشمند کرده‌اند. آمازون نیز در این راستا بلندگوهای Echo را معرفی کرده که قابلیت‌های هوشمند بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آخرین قابلیت اضافه شده به این محصول، امکان ارائه‌ی برنامه‌های ورزشی به کاربران است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

آمازون در حال تلاش است تا بلندگوهای اکو را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد. این محصول که در نوع خود منحصر به فرد است، یک بلندگو با قابلیت‌های هوشمندی است و برای مثال می‌توان دستورات صوتی صادر شده توسط کاربر را شناسایی کرده و در پاسخ خدماتی را در اختیار وی قرار دهد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این سیستم در حال حاضر با مشکلاتی روبرو است و محدودیت‌هایی دارد، اما این موضوع باعث نشده تا آمازون از توسعه و بهبود هر چه بیشتر این سیستم پا پس بکشد.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که به اکو اضافه شده، امکان ارائه‌ی برنامه‌ی ورزشی است. کاربران می‌توانند از این بلندگو درخواست کنند تا برنامه‌هایی ورزشی را برای کاربر ارائه کند. این برنامه‌های ورزشی می‌تواند برای افزایش متابولیسم، افزایش انرژی، کاهش استرس و آب کردن چربی‌ها باشد. براساس اطلاعات ارائه شده می‌توان این قابلیت را با دستور صوتی "Alexa, Start 7-Minute Workout" فعال شده و قابل استفاده می‌شود.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که آمازون به سیستم صوتی هوشمند خود اضافه کرده، دستور صوتی Ask Fidelity است. با استفاده از این دستور کاربران می‌توانند سوالاتی نظیر وضعیت سهام یک کمپانی خاص را جویا شوند. همچنین اکو قادر است سوالاتی را در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پاسخ دهد که می‌تواند بسیار جالب توجه باشد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین