تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت اپل در سالهای متمادی هر سال تنها یک پرچمدار برای گوشی های هوشمند خود ارائه می نماید ، هر ساله پس از دو ماه از رونمایی پرچمدار جدید آن سال ، شایعات بسیاری از رونمایی پرچمدار بعدی در دنیای اینترنت منتشر می شود ، این در حالی است که برخی از مواقع خود تولید کنندگان دستگاه های هوشمند ، شایعاتی از محصولات جدید خود را برای بازارگرمی در دنیای اینترنت منتشر می کنند .

 

آیفون ۷ در سال ۲۰۱۶
پرچمدار سال ۲۰۱۶ اپل آیفون ۷ خواهد بود که تا کنون شایعات بسیاری از این گوشی هوشمند در دنیای تکنولوژی منتشر شده است. در ماه های گذشته اطلاعات بسیاری آیفون ۷ در دنیای اینترنت منتشر شد ، از اطلاعات مهمی که در ماه های گذشته از آیفون ۷ منتشر شده است می توان به استفاده از شارژ بی سیم این گوشی اشاره کرد ، البته این ویژگی تنها به محصولات اپل محصور نمی شود چرا که سامسونگ هم در پرچمدار سری اس خود در سال گذشته همچین ویژگی را ارائه کرد.
از دیگر موضوعاتی که در آیفون ۷ ارائه خواهد شد ضد آب بودن آن خواهد بود که در رسانه های مهم جهان ارائه شده است . صفحه نمایش ضد خش و ضد ضربه هم از دیگر ویژگی های این گوشی هوشمند خواهد بود که البته این ویژگی شاید به دلیل خم شدن آیفون ۶ در سال گذشته بود که در رسانه های بسیاری این نام پرچمدار سال ۲۰۱۵ اپل را خدشه دار کرد.

 

ویدئویی از آیفون ۷

ویدئویی از جدیدترین گوشی هوشمند اپل که در ساعات گذشته منتشر شده است که توسط زوم تک بازنشر شده است شما می توانید جدیدترین ویدئو از آیفون ۷ را در کانال آپارات زوم تک مشاهده نمایید.

ویدئویی از آیفون ۷


زمان رونمایی نهایی آیفون ۷
به گزارش زوم تک به نقل از Techradar آیفون ۷ به احتمال زیاد در سپتامبر ۲۰۱۶ رسما رونمایی خواهد شد ، این تاریخ احتمالا به روز های اولیه این ماه انجام گیرد چرا که اپل در سال گذشته هم ۹ سپتامبر جدیدترین محصول اپل با نام آیفون ۶ رونمایی شد.
اندازه ارائه آیفون ۷
جدیدترین گوشی هوشمند اپل براساس اطلاتعات ارائه شده در اندازه های ۴.۷ و ۵.۵ اینچ ارائه خواهد شد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین