تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ال‌جی با استفاده از فناوری جدید باعث بهبود عملکرد در زمینه‌ی شستشوی لباس‌ها شده است. می‌توان قضیه را اینطور خلاصه کرد که شما با تکنولوژی بخار به تمیز کاری خود سرعت بیشتری می‌دهید، به لحاظ سلامت موقعیت بهتری را تجربه می‌کنید و در نهایت با صرفه جویی در انرژِی‌، هزینه کمتری را متحمل می‌شوید.

با این وصف تعریف شما از کیفیت یک زندگی صحیح چیست؟ یکبار در ذهن خود مرور کنید و بعد لیست زیر را که تکنولوژی بخار ماشین‌های لباسشویی ال‌جی را بیشتر توضیح می‌دهد‌، مرور کنید.

    تکنولوژی بخار با قابلیت ضد آلرژیک‌، آلرژن‌ها را از بین می‌برد. موضوع از این قرار است که بخار با درجه مطلوب و قابلیت پاک کنندگی می‌تواند به شکل قابل توجهی آلرژن‌هایی مانند گرد و غبار خانگی‌، موی حیوانات‌، گرده‌های گیاهان و حتی شوره‌های سر را که همگی حساسیت زا هستند از بین ببرد.
    گاهی اوقات شما وقت کافی برای شستشوی لباس خود ندارید. تصور کنید یک جلسه مهم در پیش دارید یا یک قرار ملاقات حائز اهمیت؛ اما زمان کافی برای شستشوی لباس خود ندارید. وقتی ماشین لباسشویی شما به تکنولوژی بخار تجهیز شده است می‌توانید خیلی ساده لباس را داخل آن قرار دهید و در زمانی کوتاه با بخار شویی، چین چروک‌ها و بوی آن را از بین ببرید.
    درجه حرارت بخار در طول یک دور شستشو می‌تواند به ۱۰۰ درجه سانتیگراد هم برسد. بخار در این درجه حرارت باکتری‌ها را از بین می‌برد. به خصوص انواع خاصی از باکتری‌ها که روی پارچه‌ها می‌نشینند و می‌توانند سبب بروز مشکلاتی نظیر مسمومیت و اسهال شوند.
    در نهایت موضوع صرفه جویی به میان می‌آید. توضیح بسیار ساده و قابل درکی در این مورد وجود دارد. شما با استفاده از تکنولوژی بخار که ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به آن مجهز هستند، در هر بار شستشو به اندازه ۴ لیتر آب صرفه جویی می‌کنید. یعنی مقداری بیشتر از آبی که یک خانواده در هر روز از تابستان استفاده می‌کنند.
    از طرف دیگر تکنولوژی بخار به کار رفته در ماشین‌های لباسشویی ال‌جی با ۱۱ درصد صرفه جویی در انرژی، هزینه‌های شما را هم کاهش می‌دهد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید هر شستشوی بخار مترادف صرفه‌جویی در مصرف برق به میزان روشنایی یک اتاق در مدت زمانی سه ساعت است.

با همه این تفاسیر حالا تعریف شما از سبک زندگی صحیح چیست؟ طبیعی است که وقتی نگرش با توجه به خلاقیت‌های به کار رفته در شکل زندگی افراد تغییر می‌کند ، تعاریف از روش زندگی صحیح هم متفاوت خواهد شد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین