تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تیم تحقیقاتی دیزنی روبات بسیار جالبی طراحی کرده که قادر است با رسیدن به مانعی نظیر دیوار عمودی، به راحتی از آن بالا برود. با ماهمراه باشید.دیزنی اخیرا تیم تحقیقاتی خود را شکل داده و این تیم تحقیقاتی به دستاوردهای بزرگی رسیده است. برای مثال می‌توان به روباتی اشاره کرد که این کمپانی به تازگی معرفی کرده است. روبات چهار چرخ دیزنی قابلیت فوق‌العاده‌ای دارد که همان قابلیت صعود از دیوارهای کاملا عمود است.
روبات جدید معرفی شده توسط دیزنی، VertiGo نام دارد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این روبات به تنهایی توسط دیزنی طراحی نشده و  حاصل تیم تحقیقانی این کمپانی در زوریخ و دانشگاه ETH  است. این روبات که از وجود چهار چرخ و دو پره در بالا بهره می‌برد، قادر است با رسیدن به دیوار عمودی و انجام تنظیمات در زاویه‌ی دو پره‌ی قرار گرفته در بالای آن، به راحتی و با سرعت بالایی از دیوار مورد نظر صعود کند. روبات جدید دیزنی راهکاری را پیش روی افرادی قرار داده که درصدد ساخت روبات‌هایی با قابلیت عبور از تمام موانع هستند. چنین روبات‌های می‌توانند به راحتی موانع موجود در شهرها را پشت سر نهاده و به مقصد خود برسند.

ویدئو

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین