تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در عصری که عصر دیجیتال نام گرفته است،هم چیز به سوی دیجیتالی شدن می روند.در این عصر تکنولوژی های جدیدی اخراع شده و با سرعت باور نکردنی ای پیشرفت می کنند،تاجایی که به مرحله هشدار رسیده و سازندگان را به این فکر می اندازند که مبادا روزی اسباب راحتی زندگی انسان به دلیل سرعت پیشرفت بالا از کنترل خارج شده و در زندگی بشر ایجاد دردسر کنند.

 در برخی از برهه های زمانی سرعت پیشرفت تکنولوژی بسیار بیشتر از سایر زمان ها بوده است که سال های اخیر،یعنی از سال ۲۰۱۲ به بعد را می توان جزو آن ها به شمار آورد.
حال که به انتهای سال ۲۰۱۵ میلادی نزدیک می شویم، شاید برایتان جالب باشد تا بدانید سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی حال حاضر،چه نتایجی را در سال آینده میلادی خواهد داشت.

۱- اجرایی شدن مقوله “اینترنت اشیاء”
با اینترنت اشیاء تمامی محصولات دنیای تکنولوژی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و از اطلاعات هم استفاده می کنند.این مقوله سبب می شود تا محصولات دنیای تکنولوژی دیگر به تنهایی و مستقل از یکدیگر کار نکنند.
اینترنت اشیاء همه چیز را دگرگون خواهد کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مقوله بزرگ و پیچیده این مطلب را مطالعه کنید.

۲- همگرایی به‌ سوی دنیای ساده‌ تری از آی تی
بلوک‌های آی تی در سازمان‌ها یکی یک کنار هم چیده می‌شوند تا همگرایی سازمانی باعث بالا رفتن بهره‌وری شود و چاره‌جویی‌های مبتنی بر آی تی در سازمان‌های بزرگ و کوچک جزئی از استراتژی آن‌ها شده است.

۳ – دیتاسنترهای اجاره‌ای برای بیزینس های کوچک
اشتراک فضا در محیط کلود در سال ۲۰۱۶ به طور غیرقابل تصوری افزایش خواهد یافت و دیتاسنترها به‌صورت کلود برای انواع مشتری‌های کوچک و بزرگ بیشتر نمود پیدا خواهد کرد.

۴- ورود سوئیچ‌های ۱۰۰ گیگابیتی
مدت ها است سازندگان تجهیزات شبکه های کامپیوتری روی سرعت ۱ گیگابیت متمرکزند،اما در سال ۲۰۱۶ با تولید سوئیچ‌های ۱۰۰ گیگابیتی با ۳۲ پورت انقلابی بزرگ در بحث شبکه های کامپیوتری به وقوع خواهد پیوست.

۵- افزایش چندبرابری امنیت در حوزه های مختلف
ایجاد تکنولوژی های جدیدی که دارای رخنه های امنیتی زیادی هستند علاوه بر اینکه کمکی به پیشرفت علم نمی کند،بلکه ضرر و زیان زیادی را به کاربران و شرکت های استفاده کننده از آن ها متحمل می کند.
در سال جدید تمرکزی بیشتری را بر روی مقوله امنیت از جانب شرکت های مختلف شاهد خواهیم بود

۶- تحلیل کسب ‌و کار هوشمند
مدیریت بیزینس با تحلیل کسب‌وکار هوشمند در سال ۲۰۱۶ تکانی اساسی خواهد خورد. تصمیمات در این حوزه بیش‌ازپیش با آی تی گره خواهد خورد و بازتاب آن در نتایج مالی آخر سال سازمان‌ها منعکس خواهد شد.

۷- مبحث مجازی سازی کاربرد فراوانی پیدا خواهد کرد
در سال ۲۰۱۶ دیتاسنترهای نرم‌افزاری که محاسبات، ذخیره‌سازی و شبکه را در فرایند نرم‌افزاری به‌صورت مجازی / Virtualised عرضه می‌کنند،می‌تواند اینترنت اشیاء، موبایل و سرویس‌های کلود را در خود جای دهد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین