تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  پس از آنکه ساتیا نادلا سکان هدایت مایکروسافت را در دست گرفت، سیاست‌های این کمپانی نیز به طور محسوسی تغییر یافت. در آستانه‌ی سال نوی میلادی، کارکنان فروشگاه تازه تاسیس مایکروسافت در خیابان پنجم نیویورک به سراغ فروشگاه همسایه اما قدیمی این خیابان یعنی اپل رفته و سرودی را به همراه کارکنان اپل خوانده‌اند. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

مایکروسافت ساعاتی پیش آگهی ویدیوی جدید خود را در یوتیوب منتشر کرد. در این ویدیو کارکنان فروشگاه ردموندی‌ها در خیابان پنجم نیویورک به دیدار فروشگاه رقیب قدیمی خود در این خیابان رفته و سرودی را در مقابل فروشگاه اپل که قدمت بیشتری دارد، سر دادند.

همانطور که در این ویدیو نیز می‌توانید ببینید، در تاریخ ۱۶ نوامبر، کارکنان فروشگاه مایکروسافت محل مورد نظر را ترک کرده و پس از طی چند بلوک در خیابان پنجم به فروشگاه شناخته‌ شده‌ی شیشه‌ای اپل در این خیابان می‌رسند. گروه کارکنان مایکروسافت با یاری گرفتن از گروه کر جوانان نیویورک سرود سال نوی میلادی را خوانده و نظر کارکنان اپل را نیز به سمت خود جلب می‌کنند. در پایان دو گروه با در آغوش گرفتن یکدیگر، در پایان سال میلادی با رویکردی جدید به یکدیگر می‌نگرند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین