تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

باوجود منازعات پتنتی اپل و سامسونگ، این دو کمپانی همیشه پشت پرده مراوداتی با یکدیگر داشته‌اند که شامل تولید تراشه برای آیفون‌های اپل می‌شد. پس از قطع ارتباطی کوتاه، سامسونگ دوباره تولید تراشه برای نسل بعدی آیفون را از سر خواهد گرفت.

براساس گزارش منتشر شده در روزنامه‌ی کره‌ای Maeil Business، کمپانی کره‌ای سامسونگ دوباره همکاری با اپل را از سر گرفته و تولید تراشه‌های مورد نیاز این کمپانی را برای آیفون از سر خواهد گرفت. این گزارش حاکی از آن است که سامسونگ ۷۵ درصد از کل تراشه‌ی مورد نیاز برای تولید نسل بعدی آیفون را بر عهده خواهد داشت. به نقل از رویترز، سامسونگ این تراشه‌ها را در کارخانه‌ی تگزاس خود تولید خواهد کرد.
سامسونگ یکی از کمپانی‌هایی است که علاوه بر تولید گوشی‌های‌هوشمندبا برند خود، سخت‌افزار مورد نیاز از قبیل تراشه، صفحه‌ی نمایش و موارد دیگر را نیز برای سایر رقبا، تولید می‌کند. سامسونگ یکی از معدود کمپانی‌هایی است که قادر است تعداد بسیار بالایی از تراشه‌های مورد نیاز اپل را برای استفاده در نسل بعدی آیفون، بدون مشکل خاصی تولید کند. آخرین بار سامسونگ تراشه‌ی A7 مورد استفاده در آیفون 5S را برای اپل تولید کرد، اما سال گذشته اپل برای تولید تراشه‌های خود سراغ کمپانی تایوانی TSMC رفت.
هنوز مشخص نیست این دو کمپانی چگونه به یکباره دوباره همکاری با یکدیگر را از سر گرفته‌اند. اپل و سامسونگ در این مورد اظهار نظر نکرده‌اند، از این‌رو باید برای دریافت اطلاعات بیشتر به انتظار روزهای آینده نشست.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین