تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 پس از گذراندن روزهای خوب و بد، کم‌کم به پایان سال ۲۰۱۵ نزدیک می‌شویم. زومجی هم همپا با رسانه‌های معتبر در حوزه سرگرمی، به انتخاب بهترین‌های امسال خواهد پرداخت. مراسم اعلام بهترین‌های سال ۲۰۱۵ از نگاه تیم تحریریه زومجی و همچنین رای‌گیری از کاربران از ساعت ۲۱ دیشب آغاز شده است.

سال ۲۰۱۵ را می‌توان سال شکوفایی نسبی بازی‌های ویدیویی در نسل هشتم دانست. سالی که بالاخره بازی‌های فاخری به خصوص در سبک نقش‌آفرینی در آن عرضه شد تا نسل هشتم بتواند کم‌کم از زیر سایه سال گذشته و کنسول‌های نسل هفتم خارج شود. ما در زومجی در ۲۳ شاخه مختلف اقدام به انتخاب بهترین‌های سال کردیم. این ۲۳ شاخه به ۵ شاخه کلی‌تر تقسیم شده‌اند تا سامان‌دهی و گزینش بین آن‌ها بهتر و دقیق‌تر صورت بگیرد.

- بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ بر اساس سبک

- بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ بر اساس پلتفرم

- بهترین‌های سمعی و بصری سال ۲۰۱۵

- جوایز ویژه بهترین‌های سال ۲۰۱۵

- بهترین بازی و استودیو سال ۲۰۱۵

البته ما شما را نیز فراموش نکرده‌ایم و در هر بخش،‌ بهترین بازی یا محصول یا استودیو از نگاه تیم تحریریه زومجی انتخاب شده و پس از آن نوبت شما است تا انتخاب کنید که جایزه آن بخش شایسته کدام بازی است. ما هر ۴۸ ساعت یک‌بار برترین‌های هر بخش را اعلام می‌کنیم و شما هم در این ۴۸ ساعت فرصت دارید تا در نظرسنجی هر کدام از شاخه‌ها شرکت کنید. پس از اتمام این بازه زمانی، بهترین‌های بخش بعدی اعلام خواهند شد تا در نهایت و در مرحله آخر به انتخاب بهترین بازی مستقل، بهترین استودیو و بهترین بازی سال برسیم.

در شاخه بهترین بازی سال ۸ نامزد، بخش‌های بهترین بازی‌های مسابقه‌ای و مبارزه‌ای ۴ نامزد و در بخش‌های دیگر ۵ نامزد حضور دارند. انتخاب بین این نامزدها بر اساس امتیازدهی اعضای تیم تحریریه زومجی به آنها صورت گرفته است. به طور مثال در بخش‌هایی که ۵ نامزد حضور داشتند، بازی اول ۵ امتیاز، بازی دوم ۴ امتیاز و به همین ترتیب بازی پنجم یک امتیاز دریافت کردند تا با جمع امتیاز هر کدام از نامزدها، برنده هر بخش تعیین شود.

نکته‌ای که در این میان وجود دارد،‌ بحث سلیقه همیشگی است که میان انتخاب‌های هر فرد -چه نویسنده وب‌سایت زومجی و چه کاربران آن- وجود دارد؛ به همین دلیل ممکن است بسیاری از شما با آن موافق باشید و بسیاری دیگر مخالف آن. ما در تیم زومجی سعی کردیم تا انتخاب‌های منصفانه‌ای داشته باشیم و این نظرسنجی را در نهایت کیفیت برگزار کنیم.

هنگام آغاز اعلام برنده‌ها و به دنبال آن،‌ آغاز نظرسنجی از کاربران در همان بخش، باقی بخش‌ها تا زمان رسیدن موعد آن‌ها قابل دسترسی نیستند. پس همواره صفحه مخصوص بهترین‌های سال ۲۰۱۵ از نگاه زومجی را دنبال کنید تا در جریان برنده‌های هر بخش، آغاز اعلام برنده‌های این بخش‌ها و البته نتیجه کاربران زومجی قرار بگیرید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین