تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

قبل از معرفی سرفیس پرو ۳ شایعاتی مبنی بر برچیده شدن بخش سرفیس مایکروسافت به گوشی می‌رسید اما این تبلت و پس از آن سرفیس پرو ۴ توانستند با کسب موفقیت‌های چشمگیر، خود را به عنوان یکی از بهترین تبلت‌ها معرفی کنند. مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت نیز معتقد است گوشی‌های هوشمند این شرکت نیاز به اتفاقی مشابه دارند.

سرفیس پروی ۳ و ۴ مایکروسافت توانستند موفقیت‌های بسیاری را بدست آورده و بخش سرفیس مایکروسافت را سر پا نگه دارند. کریس کاپوسلا، مدیر بازارایابی مایکروسافت معتقد است بخش گوشی‌های هوشمند این شرکت نیاز به گوشی‌ هوشمند انقلابی مانند سرفیس پرو ۳ داشته باشد. او در این خصوص می‌گوید:
ما در بخش گوشی‌های هوشمند نیاز به روحیه‌ای مشابه بخش سرفیس را داریم. گوشی‌های ما نباید مختص علاقمندان به ویندوزفون‌ها باشد. این گوشی باید انقلابی باشد و کاربر را متقاعد کند که برای مثال به جای خرید آیفون ۷، گوشی تولیدی مایکروسافت را خریداری کند. برای ساخت چنین محصولی نیاز به زمان داریم.
با توجه به گفته‌های کاپوسلا مایکروسافت از جایگاه خود در بازار گوشی‌های هوشمند آگاه است. هرچند او وجود سرفیس فون را را تایید نکرده، اما بیان کرده است که بخش گوشی‌های هوشمند نیز باید مسیر بخش سرفیس مایکروسافت را طی کند تا به موفقیت برسد. پیش‌تر شایعه شده بود که ردموندی‌ها در تلاش هستند تا سرفیس فون را در نیمه‌ی دوم ۲۰۱۶ راهی بازار کنند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین