تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  بدون شک گوگل از جمله‌ی بزرگ‌ترین کمپانی‌های فعال در عرصه‌ی فناوری است که مقر اصلی آن در کالیفرنیا قرار دارد. حال این کمپانی درنظر دارد تا محل جدیدی را با صرف سرمایه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری برای فعالیت در کشور هندوستان احداث کند.

گوگل اعلام کرده که محلی را برای فعالیت خود در کشور هندوستان تاسیس خواهد کرد. براساس اطلاعات ارائه شده توسط غول جستجو، این کمپانی در نظر دارد تا سرمایه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری را برای احداث ساختمان جدیدش خرج کند. گوگل یک مقر ۱۸۵٫۰۰۰ متر مربعی را در حیدرآباد هند تاسیس خواهد کرد.

گوگل در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶ میلادی عملیات ساختمانی این پروژه را با برگزاری مراسمی در کشور هندوستان آغاز خواهد کرد. گوگل در سال ۲۰۰۷ تصمیم به احداث مرکزی برای خود در حیدرآباد هند گرفته بود، اما وجود مشکلاتی در فرآیند خرید زمین باعث به تعویق افتادن این برنامه شد. پس از این جریان مقامات محلی زمین دیگری را برای تاسیس ساختمان گوگل در هند به این کمپانی پیشنهاد دادند که این موضوع نیز به سرانجام مشخصی نرسید.

در سپتامبر سال جاری میلادی، نارندا مودی، نخست وزیر هند دیداری از دره‌ی سیلیکون و شماری از متخصصان بلند مرتبه‌ی کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی فناوری داشت که طی آن این موضوع حل شد. در این دیدار گوگل موفق شد تا موافقت نخست وزیر را برای احداث یک مرکز در هندوستان جلب کرده و این موضوع نهایتا حل و فصل شود.

گوگل اعلام کرده که در مقر هندوستان خود که مرکزی برای توسعه‌ی فناوری خواهد بود، بیش از ۶,۵۰۰ نفر مشغول به کار خواهند شد. پس از احداث مقر مورد نظر تعداد افرادی که در آن به کار گرفته خواهند شد به بیش از ۱۳,۰۰۰ نفر خواهد رسید. در صورتی که این مرکز در هندوستان احداث شود، بسیاری از حجم کاری گوگل در این کشور انجام خواهد شد. ساندار پیچای، مدیر عامل هندی گوگل به این موضوع اشاره کرده که متخصصان هندی دستاوردهای زیادی را برای گوگل به ارمغان آورده‌اند و حال نوبت آن رسیده تا گوگل نیز خدماتی را به متخصصان هندی ارائه کند.

احداث این مقر به معنای ایجاد شدن چندین هزار شغل جدید برای متخصصان هندی است. مطمئنا پس از موفقیت گوگل در این زمینه، راه برای سایر کمپانی‌ها نیز باز خواهد شد تا مراکز خود را در هندوستان احداث کنند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین