تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

godmode قابلیتی پنهان در ویندوز 8 و 8.1 بود که در ویندوز 10 نیز وجود دارد و البته بسیاری از کاربران از آن بی‌اطلاع هستند. با فعالسازی این قابلیت پهنان کاربران می‌توانند به تمامی تنظیمات ویندوز دسترسی پیدا کنند. در ادامه مطلب با سفارش دات نت همراه باشید تا نحوه فعالسازی و استفاده از قابلیت‌های جالب این بخش ویندوز را مرور کنیم.
اگر شما هم از کاربران ویندوز 10 باشید، حتما متوجه شده‌اید که تنظیمات در ویندوز 10 تغییراتی اساسی داشته‌اند. مایکروسافت در آخرین نسخه ویندوز، تنظیمات را سازماندهی کرده است و تنظیمات در دو بخش Settings و Control Panel دسته‌بندی شده‌اند. در نگاه اول این دسته‌بندی برای کاربران مقداری گیج‌کننده است و ممکن است برای دسترسی به تنظیمات با مشکل مواجه شوند.
مایکروسافت برای این مشکل راه‌حلی تحت عنوان godmode را در ویندوز ایجاد کرده‌ است. این بخش برای کاربران عادی غیر فعال است اما با یک ترفند ساده می‌توان این بخش جذاب و حرفه‌ای ویندوز 10 را فعال نمود.
کافی است بر روی دسکتاپ یا یکی از درایوهای ویندوز پوشه جدیدی ایجاد کنید و نام این پوشه را مطابق متن زیر قرار دهید:
GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C

 نحوه نامگذاری پوشه برای فعالسازی godmode
خواهید دید که پوشه ایجاد شده تبدیل به یک شرت‌کات به کنترل پنل کامل ویندوز می‌شود. با باز کردن این پنل، به تمامی تنظیمات حرفه‌ای ویندوز دسترسی خواهید داشت. می‌توانید این پوشه که حالا به صورت یک شرتکات درآمده است را در هر جای ویندوز قرار دهید و هر زمان که نیاز به تنظیمات کامل ویندوز داشتید از طریق آن اقدام به باز کردن تنظیمات کنید.

 تغییر شکل آیکون پوشه به شرتکات godmode
فراموش نکنید که قبل از کاراکتر نقطه ( . ) در متن بالا می‌توانید از هر اسمی به جز godmode نیز استفاده کنید.
برای پنهان کردن این بخش نیز کافی‌است پوشه ایجاد شده را از روی کامپیوترتان پاک کنید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین