تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

عمر پایین باتری ، یکی از بزرگترین نقاط ضعف گوشی های هوشمند امروزی می باشد و طبیعی است که کمپانی های سازنده اینگونه گجت ها در پی یافتن راهی برای افزایش کارایی باتری اسمارت فون ها باشند.در همن راستا به تازگی خبری منتشر شده که بر اساس آن ، کمپانی سونی موفق به ساخت نوعی باتری جدید بر پایه سولفور شده که نسبت به باتری‌های لیتیوم-یونی فعلی، حدود ۴۰ درصد شارژدهی بیشتری را ارائه می‌دهد.

البته در گذشته نیز این ایده امتحان شده است و به دلیل آنکه الکترود‌ها توان را بسیار سریعتر از لیتیوم در خود حل می‌کنند سونی قصد دارد تا با کار بر روی این تکنولوژی، به این مهم دست یابد.
به نظر می‌رسد که با استفاده از این باتری‌های توسعه یافته می‌توان انتظار هرچه کوچکتر شدن کیت‌های باتری را داشت که در نهایت منجر به هرچه باریکتر شدن اسمارت‌فون ها نیز خواهد شد.علاوه بر آن این باتری‌ها امنیت بیشتری از باتری‌های لیتیومی داشته و خطر آتش سوزی را به حداقل می‌رسانند.
به گفته سونی باتری‌های بر پایه سولفور این کمپانی تا سال ۲۰۲۰ به صورت جهانی عرضه خواهند شد و تلفن‌های همراه سری زد ۱۰ به بعد این کمپانی دارای چنین باتری‌هایی خواهد بود.

منبع


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین