تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل امروز گزارش مربوط به آمار درصد نفوذ توزیع‌های مختلف سیستم عامل اندروید را منتشر کرده که مربوط به ماه دسامبر میلادی است. با استفاده از آمار می‌توان فهمید که گجت‌های مبتنی بر اندروید از کدامیک از نسخه‌های این سیستم عامل استفاده می‌کنند.
گوگل آمار مربوط به درصد استفاده از توزیع‌های مختلف اندروید را منتشر کرده که با استفاده از آن می‌توان درصد بکارگیری هر یک از نسخه‌های اندروید و میزان افزایش آن را به دست آورد.

براساس اطلاعات جدید ارائه شده توسط گوگل، اندروید ۶.۰ مارشمالو هم اکنون روی بیش از ۰.۵ درصد از گجت‌های اندرویدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. آمار مربوط به میزان استفاده از اندروید مارشمالو ماه گذشته‌ی میلادی کمتر از ۰.۳ درصد بود که گزارش جدید گویای افزایش آمار در ماه جاری است. براین اساس اندروید ۵ ابنبات چوبی نیز بیش از ۲۹.۵ درصد از سیستم عامل اندروید نصب شده روی انواع گجت‌های مبتنی بر این سیستم عامل را به خود اختصاص داده است. سهم اندروید آبنبات چوبی در مقایسه با ماه گذشته‌ی میلادی بیش از ۴ درصد افزایش یافته است.

اندروید کیت‌کت نیز با در اختیار داشتن بیش از ۳۶.۶ درصد از سهم نسخه‌های مختلف اندروید را مال خود کرده است. هر سه نسخه‌ی اندروید آبنبات پاستیلی در مجموع بیش از ۲۶.۹ درصد را در اختیار دارد. نسخه‌های بستنی حصیری و نان زنجبیلی نیز هر دو کمی از سهم خود را در بازار از دست داده‌اند. یکی از قدیمی‌ترین نسخه‌های سیستم‌عامل متن باز گوگل اندروید فرویو نام دارد که همچنان سهمی ۰.۲ درصدی را مال خود کرده است.

انتظار می‌رود در ماه‌های آینده تغییرات بیشتری در سهم اندروید مارشمالو ببینیم، چراکه بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی در نیمه‌ی اول سال جدید میلادی محصولات خود را به آخرین نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند کرد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین