تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هر چند سال ۲۰۱۶ آغاز نشده است اما شایعات بسیاری در مورد فعالیت‌های گوگل در سال آینده‌ی میلادی به گوشی می‌رسد. از نکسوس‌های نسل بعد گرفته تا ویژگی‌های احتمالی که به اندروید اضافه خواهند شد، همگی مواردی هستند که در روزهای گذشته مطرح شده‌اند. حالا شایعات جدید خبر از معرفی اندروید ۶.۱ در خرداد سال ۹۵ به همراه برخی ویژگی‌های جدید می‌دهند.
در روزهای گذشته شایعت بسیاری در مورد فعالیت‌های گوگل در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است. حالا شایعه‌ای جدید خبر از احتمال معرفی اندروید ۶.۱ در خرداد ماه سال ۹۵ می‌دهد. در روزهای گذشته کارکنان گوگل تایید کردند که ویژگی اسپلیت اسکرین در نسخه‌های آینده‌ی اندروید به این سیستم‌عامل اضافه خواهد شد.
اما شایعات جدید علاوه بر ویژگی اسپلیت اسکرین به سیستم App Permission بهبود یافته نیز اشاره کرده‌اند. این تغییرات به دلیل نگرانی‌های موجود در زمینه‌ی امنیتی است که ممکن است اپلیکیشنی با ارائه دادن اطلاعات غلط، کاربر را ترغیب به اجازه دادن‌های بی‌مورد بکند.
به علاوه این شایعات خبر از معرفی اندروید ۶.۱ در خرداد ماه سال ۹۵ می‌دهند که البته با توجه به شایعاتی مبنی بر معرفی گوشی پرفیوم اچ‌تی‌سی و نیز پاسخ‌های تیم پیکسل گوگل در ردیت، این زمان معرفی قابل پیش‌بینی بود.
با این حال در این شایعه بیان شده است که گوگل نام اندروید مارشمالو را برای اندروید ۶.۱ حفظ خواهد کرد؛ اما این در حالی است که تیم پیکسل اعلام کرده بودند که ویژگی اسپلیت اسکرین به همراه اندروید N معرفی خواهد شد.
تغییرات در الفبای نام مخفف اندروید در گذشته مرتبط با تغییر در رابط کاربری بوده‌اند. برای مثال طراحی متریال در اندروید ۵ و نیز Google Now on Tap در اندروید ۶ همگی دلایلی بودند که گوگل نام مستعار سیستم‌عامل خود را تغییر دهد و به نظر می‌رسد ویژگی اسپلیت اسکرین نیز تغییر ظاهری بزرگی باشد و دلیلی خوب برای گوگل به منظور تغییر نام اندروید از M به N. البته گوگل در گذشته نیز معمولا اطلاعات درستی در مورد القاب اندروید ارائه نداده است و به این دلیل نمی‌توان به اطلاعات ارائه شده توسط تیم پیکسل در رابطه با نام اندروید N اتکا کرد.
با این حال انتظار می‌رود در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ مصادف با خرداد سال ۱۳۹۵ و در حوالی زمان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل شاهد نسخه‌ی جدیدی از اندروید باشیم.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین