تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

همراه اول در غرفه‌ی خود در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ به معرفی سرویس‌های جدیدی پرداخته است. خبرنگار اعزامی نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، به گفتگو با مسئولین این شرکت پرداخته است. با ما همراه باشید.
همراه اول نیز همانند سایر اپراتورها، حضوری فعال در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۴ داشته است. این اپراتور ایرانی به معرفی سرویس‌های جدید خود پرداخته بود. ما به معرفی تعدادی از کاربردی‌ترین امکانات جدید همراه اول برای آشنایی بیشتر کاربران پرداخته است.

اول مارکت، فروشگاه اندرویدی جدید همراه اول است که بیش ۶۵۰۰۰ اپلیکیشن را در خود جای داده است. امکان پرداخت مبلغ اپلیکیشن‌های پولی از طریق قبض تلفن نیز موجود است. هم‌چنین همراه اول با معرفی سرویس ابر‌همراه وارد حوزه‌ی رایانش ابری شده است و با امکانات مختلف این سرویس می‌توانید علاوه بر ذخیره‌ی فایل‌های خود در فضای ابری اختصاص یافته توسط همراه اول، از سایر امکانات آن با نام‌های ابر سلامت و ابر آموزش نیز بهره ببرید.

همراهنگ نیز یکی دیگر از سرویس‌های جدید همراه اول است که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود قطعه‌ای از موسیقی‌های موجود را در ابتدا گوش کنند و سپس اقدام به خریداری و ذخیره‌ی آن‌ها کنند. دانش‌آموزان دبیرستان و دانشگاه نیز می‌توانند از سرویس آموزشی قلم اول بهره ببرند و با فعال سازی آن، هدیه‌ی ابتدایی همراه اول را نیز دریافت کنند.

با توجه به گسترش کاربری گوشی‌های هوشمند در میان تمامی اقشار و سنین، خانواده‌هایی که نیاز به مراقبت افزوده‌ی کودکان خود دارند می‌توانند از سرویس دُرسا استفاده کنند تا بر ارتباطات فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

برای اطلاع کامل از جزئیات سرویس‌های جدید همراه اول، شما را به تماشای گفتگوی خبرنگار اعزامی با مسئولین این شرکت در این خصوص دعوت می‌کنیم.

 

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین