تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 Adobe Premiere Clip یکی از قدرتمندترین و شناخته شده ترین ابزارها برای ویرایش ویدئو است که سال پیش به دنیای موبایل‌ها و آی او اس پا گذاشت و سرانجام نیز در چند روز اخیر نسخه‌ی اندرویدی آن در اختیار کاربران قرار گرفت. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

اغراق نیست اگر ادوبی را یکی از مهم ترین کمپانی‌های نرم افزاری در تاریخ صفر و یک بدانیم. شرکتی که نرم افزارهای خارق العاده ای را در زمینه‌های مختلف همچون فتوشاپ، فلش و... را برای کاربران به ارمغان آورده است. در دنیای امروز تقریبا هر کاربری که به ابزاری برای ویرایش عکس‌ها نیاز داشته باشید، به سراغ فتوشاپ خواهد رفت. نرم افزاری که در نسخه‌ی کامپیوتری خود یک غول همه فن حریف است و در دنیای موبایل‌ها و اپلیکیشن خود نیز، یکی از حرفه ای ترین ابزارها به حساب می‌آید. اما برخلاف تصور بسیاری از کاربران، فتوشاپ تنها نرم افزار بزرگ ادوبی نیست. این کمپانی نرم افزار دیگری نیز با نام Adobe Premiere دارد که مخصوص کار با فایل‌های ویدئویی است و به اندازه‌ی فتوشاپ در رشته‌ی خود، محبوبیت دارد. برای این نرم افزار نیز اتفاقی همانند فتوشاپ رخ داد و نسخه‌ی موبایلی آن به گوشی‌ها آمد.

همانطور که نسخه‌ی موبایلی فتوشاپ نسبت به نرم افزار اصلی از امکانات تعدیل شده ای برخوردار بود، Adobe Premiere Clip نیز نسبت به نسخه‌ی ویندوزی از سطح پایین ترین برخوردار است که البته لازم به ذکر است که همین نسخه‌ی تعدیل شده‌ی Adobe Premiere Clip نیز فراتر از انتظارات یک کاربر موبایل خواهد بود و هر موضوعی که ممکن است هنگام کار با ویدئوها مورد نیازتان قرار بگیرد، در این برنامه در نظر گرفته شده اند. در Adobe Premiere Clip می‌توانید امور مختلفی مانند میکس کردن موسیقی روی فایل ویدئویی را به انجام برسانید که این امر هم به صورت خودکار و هم به صورت دستی امکان پذیر خواهد بود. خوشبختانه این اپلیکیشن ادوبی نیز از قابلیت ارزشمند CC برخوردار است که به لطف آن می‌توانید پروژه‌ی در حال انجام را در گوشی یا کامپیوتر ذخیره کنید و در هر ابزار آنلاین دیگری، ویرایش آن را ادامه دهید. 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین