تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  Fused اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفونی و iOS است که ترکیب تصاویر با یکدیگر و خلق عکس‌هایی زیبا و متفاوت را بر عهده دارد. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

چندی پیش اپلیکیشنی برای ساخت عکس نوشته در ویندوزفون با نام FontCandy خدمت شما معرفی کردیم. Fused نیز اپلیکیشن دیگری از سوی سازندگان FontCandy است که البته این بار ارتباطی با نوشته‌ها ندارد و قصد کمک به شما در خلق آثاری هنری و چشم‌نواز را دارد. درواقع Fused از اپلیکیشن‌هایی به حساب می‌آید که نتایج به وجود آمده توسط آن به ذوق و حوصله‌ی کاربر بستگی دارد. شاید در اولین تجربه‌ی خود و محو کردن یک عکس روی عکس دیگری، نکته‌ی چندان جالبی برایتان وجود نداشته باشد، اما با صرف کمی وقت و سلیقه می‌توانید تصاویر بسیار زیبایی را به وجود بیاورید که بدون شک زیبایی و به خصوص تفاوت آن، چشم بسیاری از دوستانتان را خواهد گرفت.نحوه‌ی کار با Fused به این صورت است که ابتدا باید دو عکس مورد نظرتان را در آن فراخوانی کنید تا در ابتدا در صورت تمایل افکت‌هایی را روی آن‌ها اعمال کنید یا میزان کنتراست تصاویر را تغییر دهید. بعد از انجام مراحل آماده‌سازی، می‌توانید به تنظیم وضوح عکس‌ها و حذف بخش‌های ناخواسته از هر عکس بپردازید که در صورتی که از عکس‌های مناسب استفاده کنید و امر ترکیب را نیز با حوصله و سلیقه انجام دهید می‌توانید تصاویری خارق‌العاده را به وجود بیاورید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین