تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  Onleaks فاش کننده‌ی معروف، تصویری از گوشی لومیا ۸۵۰ را به دست آورده است. این گوشی در واقع یکی از دو گوشی است که در آخرین لحظه ساتیا نادلا معرفی آن‌ها را متوقف کرد. البته به نظر می‌رسد همچنان احتمال معرفی شدن یکی از این دو گوشی وجود دارد. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

دو گوشی لومیا ۸۵۰ و لومیا ۷۵۰ در آخرین لحظات توسط ساتیا نادلا کنسل شده و در عوض تنها سه گوشی لومیا ۵۵۰، لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال توسط مایکروسافت معرفی شدند. اما Onleaks توانسته تصویری از گوشی لومیا ۸۵۰ را که یکی از گوشی‌های کنسل شده است، بدست آورد.
به نظر می‌رسد این گوشی دارای فریم فلزی و قاب پشتی از جنس پلاستیک مات بوده و ابعاد ۱۵۵.۹ در ۷۷.۲۳ در ۶.۹۲ میلی‌متر دارد. به علاوه فاش کننده‌ی معروف و معتبر Evaleaks نیز این تصاویر را تایید و آن گوشی را هونجو نامیده است. او می‌گوید این گوشی دارای لوگوی طلایی مایکروسافت در قاب پشتی و فلش برای دوربین خودعکس (سلفی) بوده است. با این حال نکته‌ی جالب این است که Onleaks تایید کرده که این گوشی یعنی لومیا ۸۵۰ در آینده معرفی خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین