تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 خانه به دوشی هم عالمی دارد. البته هر نوع خانه به دوش کشیدنی هم جالب نیست فقط وقتی همه وسایل ضروری برای یک زندگی روزمره را داشته باشید و بدانید شب می توانید راحت سرتان را روی بالش خود بگذارید و با دوچرخه خودتان به مقاصد موردنظرتان بروید، آن وقت است که می توانید مارکوپولو شوید و از یک شهر به شهری دیگر بروید. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

 اگر این ایده به نظرتان جالب آمده باید بدانید فردی به نام «استفان جاست» جعبه ای به نام Travelbox طراحی نموده که دقیقا مناسب اینگونه سفر کردن هاست.
با «تراول باکس» می توانید با کمترین هزینه به شهرهای مختلف کشور خود سفر کنید. باکس موردبحث از جنس فلز بوده و حمل آسانی دارد. درون این جعبه تختخواب، میز، صندلی، دوچرخه و دیگر وسایل مورد نیاز برای یک اتاق نشیمن را می توان پیدا کرد.
وزن جعبه با همه محتویات درونی حدود 60 کیلوگرم است و 2 متر طول و 1.2 متر عرض دارد. البته این طرح هنوز در حد ایده است و فقط نمونه آزمایشی آن ساخته شده. اما به قدر کافی جذاب به نظر می رسد که خیلی زود اجرایی گردد و در سال های آینده شاهد حضور آن در فروشگاه های مربوطه باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین