تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  همانطور که مهندسان فورد در توسعه‌‌ی محصول kick-activated tailgate یا به عبارت بهتر صندوق عقب بازشونده با لگد(!) چند سال پیش به خوبی دریافته‌اند، اغلب ما تمایل داریم زمانی که دست‌هایمان مشغول است از باقی اعضای بدنمان به ویژه پاها برای انجام کارها استفاده کنیم. شما چطور؟ دوست داشتید با پاهایتان کنترل لوازم منزل را در دست می‌گرفتید؟ در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

پژوهشگران در مدیا لب MIT نیز از این تمایل ذاتی این موجود دو پا بهره برده‌اند و نمونه اولیه سامانه‌ی KickSoul را ساختند تا به کاربران تلفن‌‌های هوشمند این امکان را بدهند که با استفاده از پاهایشان، تلفن هوشمند، رایانه و سایر دستگاه‌‌ها را به تسخیر مغز خود درآورند.

برای این کار آنها از یک کفی کفش استفاده کرده و درون آن را با قطعات الکترونیکی همچون یک برد آردوینو، ماژول بلوتوث و یک IMU شش محوره – که خود شامل یک حسگر شتاب و ژیروسکوپ است- پر کرده و با بهره‌گیری از الگوریتم خود، آن را به یک حسگر هوشمند حرکات پا با قابلیت تشخیص دو حرکت اصلی لگد به جلو و لگد به عقب مجهز کردند. هر یک از این حرکات که توسط این ابزار شناسایی شوند، به وسیله‌‌ی بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی در تلفن هوشمند شما انتقال پیدا می‌‌‌کند که بسته به انتخاب شما می‌‌‌تواند عملکرد تلفن یا ابزار خارجی بلوتوث را تحت‌تاثیر قرار دهد. مثالی از کاربردهای این ابزار می‌‌‌تواند روشن کردن چراغ خانه، قطع یا وصل تماس‌‌های تلفنی یا حتی کنترل تلویزیون خانگی شما باشد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین