تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

ال جی سخت در تلاش است تا اندروید ۶.۰ مارشمالو را برای پرچمداران خود منتشر کند. این کمپانی در فاز اول سراغ جی ۴ رفته و پس از آزمایش مارشمالو در جی ۴ در کشورهای لهستان و کره‌ی جنوبی، حال کاربران اروپایی جی ۴ می‌توانند گوشی هوشمند خود را به این نسخه از اندروید بروزرسانی کنند.

پس از آزمایش اندروید ۶.۰ مارشمالو برای جی ۴ در کشورهای لهستان و کره‌ی جنوبی، این کمپانی انتشار آخرین نسخه از اندروید را در کشورهای اروپایی برای جدیدترین پرچمدار خود آغاز کرده است.

بسته‌ی بروزرسانی منتشر شده برای جی ۴ حجمی ۱.۵۵ گیگابایتی دارد و کاربرانی که از دریافت این نسخه‌ی خبر داده‌اند، موفق شده‌اند تا گوشی هوشمند خود را از طریق نرم‌افزار جدید پی‌سی سوئیت ال‌جی با نام LG Bridge بروزرسانی کنند. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این بروزرسانی در تمام کشور‌های اروپایی در دسترس کاربران نیست. براساس اطلاعات ارائه شده کاربرانی از کشور آلمان با داشتن کد H-815 برای گوشی‌هوشمندشان موفق به دریافت این بروزرسانی شده‌اند.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که شماری از کاربران در کشورهای پرتغال، کرواسی، ترکیه، اسپانیا، مجارستان، بریتانیا و سوئیس نیز موفق به دریافت این بروزرسانی شده‌اند. به نظر می‌رسد یکی از اپراتورهای مخابراتی فعال در اروپا که پیش از سایرین اقدام به انتشار بروزرسانی اندروید مارشمالو برای کاربران جی ۴ کرده، کمپانی وودافون است.

در کنار تغییرات انجام شده روی نسخه‌ی خام اندروید مارشمالو، ال‌جی نیز در رابط کاربری خود بهبودهایی را صورت داده که در این بین باید به تغییر نام اپلیکیشن یادداشت برداری اشاره کرد که +QMemo نام داشت و هم‌اکنون با نام +Capture شناخته می‌شود.

باید دید که بروزرسانی اندروید ۶.۰ مارشمالو در سایر مناطق چه زمانی منتشر خواهد شد؟ ال‌جی را باید یکی از کمپانی‌هایی خواند که به سرعت پرچمداران خود را به آخرین نسخه از اندروید بروزرسانی می‌کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین