تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 امواج رادیویی به لطف روترهای Wi-Fi، دکل های مخابراتی، ماهواره های پشتیبان تکنولوژی GPS و حتی بلوتوث در گجت ها، همواره در حال برخورد بر بدن ماست. البته نکته مثبت داستان اینجاست که ما نمی توانیم با چشم غیر مسلح، امواج یاد شده را ببینیم و همین موضوع باعث می شود تا گاهی اهمیت این سیگنال ها را فراموش کنیم.
حال اپلیکیشنی به نام Architecture of Radio برای پلتفرم نرم افزاری iOS توسعه یافته که به کاربران اجازه می دهد امواج رادیویی پیرامون خود را تماشا کنند

این اپلیکیشن تجربه ای همچون واقعیت افزوده به شما می دهد و بر اساس نقشه اتاق یا محلی که در آن، اپ مورد نظر را استفاده می کنید، امواج را هم مشاهده خواهید نمود. در نتیجه می توانید آیپد یا آیفون خود را در به هر طرف گرفته و تماشا کنید که امواج چگونه به سوی شما و دستگاه تان می آیند.

البته باید خاطر نشان کرد که توسعه دهنده اپلیکیشن مورد بحث، داده های ۷ میلیون برج مخابراتی و ۱۹ میلیون روتر وای-فای را به ثبت رسانده و آنچه در اپلیکیشن مشاهده خواهید کرد، بر اساس همان داده های وارد شده برایتان به نمایش کشیده می شوند.

در نتیجه دوربین دستگاه شما نقش موثری در تشخیص سیگنال های الکترومغناطیسی ندارد، صرفا در به تصویر کشیدن یک تجربه مشابه با واقعیت افزوده به اپ یاد شده کمک می کند. اپلیکیشن Architecture of Radio اکنون با قیمت ۲.۹۹ دلار در دسترس کاربران iOS است و گفته شده نسخه اندرویدی آن سال آینده میلادی از راه می رسد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین