تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید.

کابل‌های OTG معمولا یک کابل ساده با دو سر USB هستند. یکی از این سر‌ها Micro USB است تا به دستگاه اندرویدی متصل شود و سر دیگر، یک USB است تا بتوانید فلش، صفحه‌کلید یا ماوس را به آن متصل کنید.
در صورتی که دستگاه شما از OTG پشتیبانی کند، می‌توانید بسیاری از دستگاه‌های USB از جمله هارددیسک‌های اکسترنال، ماوس یا حتی چاپگرهای USB را به آن متصل نمایید، مشروط به اینکه دستگاه USB شما به درایور خاصی نیازمند نباشد و دستگاه اندرویدی شما بتواند به عنوان یک دستگاه Generic و شناخته شده با آن کار کند.
در این زمینه کار با حافظه‌های فلش تقریبا همیشه مقدور و بسیار آسان است.
بعد از تهیه کابل OTG به یک حافظه فلش نیازمند خواهید بود! بعد از اتصال کابل OTG به دستگاه اندرویدی و سپس اتصال USB به آن، معمولا فرآیند سوار شدن و راه‌اندازی حافظه فلش به صورت خودکار آغاز و اجرا می‌شود اما لزوما نه همیشه. بیشتر دستگاه‌های آندرویدی از فرمت FAT۳۲ پشتیبانی می‌کنند، اگر چه ممکن است برخی از آن‌ها نیز NTFS را به خوبی بشناسند اما برای اینکه نتیجه مطمئنی داشته باشید، بهتر است حافظه فلش به شکل FAT۳۲ فرمت شده باشد.
بعد از این کار می‌توانید از طریق منوی دستگاه اندرویدی دستگـاه خـود بـه بخش Storage مراجعه کرده و از بارگذاری کامـل حافظـه فلـش اطمینان پیدا کنید.
بسیاری از نرم‌افزارهای مدیریت فایل در اندروید از ES File Explorer می‌توانند فایل‌های موجود در حافظه فلش شما را رصد کرده و از روی آن‌ها کپی کرده و یا فایل‌های جدیدی به آن‌ها بیفزایند.
بهتر است فرآیند اتصال حافظه فلش به دستگاه اندرویدی در شرایط ثابت انجام گیرد، چرا که پورت‌های اتصال USB حساس هستند و جا‌به‌جایی ممکن است به قطع شدن کابل یا آسیب دیدگی پورت‌های فیزیکی دستگاه منتهی شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین