تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  روز گذشته سایانوژن‌مود اولین مجموعه از دستگاه‌هایی که توسط آخرین نسخه از رام سفارشی این شرکت موسوم به CyanogenMod 13 پشتیبانی می‌شوند را معرفی کرد. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

سایانوژن‌مود در حال آماده‌سازی CM13، جدیدترین نسخه از رام سفارشی خود است. این رام بر مبنای اندروید ۶.۰ مارشمالو طراحی شده. سایانوژن مود در لیست اولیه‌ی دستگاه‌هایی که توسط CM13 پشتیبانی می‌شوند، نام ۷ دستگاه را شامل وان‌پلاس وان، نکسوس۷ نسخه ۲۰۱۳، ال‌جی جی۴، گلکسی تب پرو ۸.۴، ال‌جی جی‌پد ۷.۰، ال‌جی جی۳ نسخه‌ی ورایزن و موتو ایکس ۲۰۱۴ عنوان کرده است؛ اما انتظار می‌رود که به زودی تعداد دستگاه‌های بیشتری به این لیست اضافه شود.

به نظر می‌رسد که سایانوژن‌مود در عرضه‌ی سریع‌تر نسخه‌ی جدید رام سفارشی خود بسیار جدی است؛ چرا که پس از گذشت ۲۴ ساعت، این شرکت نسخه‌ی اولیه (nightly) از CM13 را برای نکسوس ۵ایکس و نکسوس ۶پی، به ترتیب با کدهای “bullhead” و “angler” را عرضه کرده است.

همانند همیشه، بیلدهای اولیه، خصوصا برای اولین سری از دستگاه‌ها خالی از ایراد نخواهند بود و نباید انتظار تجربه‌ی نسخه‌ای پایدار از آن‌ها داشت. گاهی اوقات نسخه‌های اولیه منجر به بروز نقص در برخی از عملکردهای دستگاه می‌شوند. در پاره‌ای از موارد حتی احتمال بوت نشدن دستگاه هم وجود دارد. بنابراین نصب نسخه‌های اولیه برای کاربران عادی توصیه نمی‌شود.

همچنین لازم به ذکر است که CM13 در حال حاضر از ویژگی تماس از طریق وای‌فای (Wi-Fi Calling) بهره می‌برد. به کمک این قابلیت که مختص شبکه‌ی مخابراتی T-Mobile است، کاربران قادر خواهند بود تا در مکان‌هایی که پوشش شبکه وجود ندارد، از طریق وای‌فای نسبت به برقراری تماس اقدام کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین