تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  در تازه‌ترین آمار ارائه شده درباره مشتریان حرفه‌ای، مدیران و اهالی کسب و کار، به نظر می‌رسد سیستم عامل iOS در مجموع برتر از رقبای اندرویدی و ویندوز فون عمل کرده و با رشد اندکی مواجه شده است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

سیستم عامل iOS اپل در سه‌ماهه‌ی سوم امسال توانسته ۶۶ درصد از کاربران حرفه‌ای و اهالی کسب و کار را به خود جذب کند. این میزان نسبت به سه‌ماهه قبل از آن ۲ درصد افزایش داشته است. احتمالا دلیل این افزایش سهم، ارائه آیفون 6S جدیدترین تلفن هوشمند اپل است. اما بقیه پلتفرم‌ها نسبت به گذشته اندکی افت داشته‌اند. سهم دستگاه‌های اندرویدی از بازار مشتریان حرفه‌ای از ۳۲ درصد در سه‌ماهه دوم به ۳۱ درصد در سه‌ماهه سوم رسیده و ویندوز فون نیز با کاهش سهم یک درصدی مواجه شده و حالا ۲ درصد از این بازار سهم دارد.

آنچه باعث شده iOS فاصله خود را با رقبایش در این بخش از بازار بیشتر کند، حوزه تبلت‌ها بوده است. آیپدهای اپل در بین مشتریان حرفه‌ای، مدیران، تجار و اهالی کسب و کار محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به تبلت‌های دیگر داشته و ۷۱ درصد از این بازار هدف را به خود اختصاص داده است. سهم تبلت‌های اپل از ۶۴ درصد در سه‌ماهه دوم به ۷۱ درصد رسیده و این موضوع به افزایش نفوذ iOS در بین این بخش از مشتریان بسیار کمک کرده است. تبلت‌های اندرویدی فعال شده توسط مشتریان حرفه‌ای با کاهش ۴ درصدی به ۲۱ درصد رسیده و سهم تبلت‌های ویندوزی از ۱۱ درصد به ۸ درصد رسیده است.

بد نیست نگاهی به سایر بخش‌های بازار داشته باشیم. iOS در بخش مشتریان عمومی ۸۳ درصد، در بخش مشتریان حوزه ارائه خدمات مالی ۷۷ درصد و در بخش مشتریانی که در صنعت بیمه مشغول به کار هستند ۶۸ درصد و در بخش مشتریانی که خدمات آموزشی ارائه می‌دهند ۷۷ درصد سهم دارد. در حوزه مشتریان فعال در حوزه‌ی های‌تک (یا همان مهندسان حوزه تکنولوژی) و حوزه حمل و نقل، پلتفرم اندروید با ۵۲ و ۵۰ درصد دست بالا را دارد.

 با وجود آن که تمام آمار و ارقام به سود آیفون و آیپد هستند، به نظر می‌رسد سیستم عامل موبایل اپل در بلندمدت آنقدرها هم وضعیت رو به رشدی را تجربه نکرده است. در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۲ وقتی آیفون ۵ روانه بازار شد، iOS حدودا ۷۷ درصد از سهم بازار مشتریان حرفه‌ای را تحت اختیارش داشت و در یک دوره‌‌ی بیش از ۹۰ درصد از این مشتریان آیپد داشتند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین