تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  گوگل امسال دو گوشی از خانواده‌ی نکسوس عرضه کرد. اخبار و شکایت‌های مختلفی پیرامون نکسوس ساخته شده توسط هواوی وجود دارد و در جدیدترین آن‌ها برخی کاربران از وجود مشکل در میکروفون‌های این گوشی و کیفیت پایین صدا در مکالمات شکایت کرده‌اند. با سفارش دات نت همراه باشید. 

بحث‌ها در مورد کیفیت ساخت نکسوس ۶ پی از زمان انتشار ویدئوی خم شدن این گوشی شدت گرفت. در این ویدئو بدنه نکسوس ۶ پی به راحتی خم می‌شد. بحث‌ در مورد صحت این تست و مسائل پیرامون آن مدت‌ها به خبر مهم رسانه‌ها تبدیل شد. برخی از کاربران نیز از شکسته شدن قسمت شیشه‌ای و برآمده پشت این گوشی شکایت داشتند. مباحث پیرامون مشکلات نکسوس ۶ پی هنوز هم ادامه دارد و در تازه‌ترین آن‌ها شاهد گزارش‌هایی از کیفیت پایین صدا در مکالمات هستیم.

برخی کاربران گزارش داده‌اند که صدای آن‌ها در مکالمات به خوبی به طرف مقابل نمی‌رسد. به نظر می‌رسد این مشکل هم در مکالمات عادی و هم در مکالماتی که با اپلیکیشن‌هایی مانند هنگ اوتز انجام شده برای کاربران وجود داشته است. گزارش‌ها در این مورد کم نیستند و کاربران در انجمن‌های گوگل، xda و reddit به دفعات این مشکل را گزارش داده‌اند.

به نظر می‌رسد این مشکلات به تنظیمات مربوط به قابلیت حذف نویز در نکسوس ۶ پی مربوط باشد به طوری که یکی از کاربران مدعی شده با خاموش کردن این قابلیت، مشکل کیفیت پایین صدا را برطرف کرده است. باید دید که گوگل چطور و چگونه این مشکل را برطرف خواهد کرد، احتمالا گوگل با یک بروزرسانی نرم‌افزاری مشکل این کاربران را حل کند.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین