تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  WIFI Signal Strengt اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید قدرت فرکانس WiFi خود را مشاهده و بررسی کنید. با سفارش دات نت همراه باشید.

چند سالی است که به لطف گسترده شدن بستر اینترنت پرسرعت و همچنین افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند، مودم‌های وای فای به بسیاری از خانه‌ها راه پیدا کرده‌اند. اگر شما هم صاحب یک مودم وای فای در منزل خود هستید حتما از موضوعاتی که می‌تواند باعث تقویت یا تضعیف موج آن شوند با خبر هستید. برای مثال پیشنهاد شده است که مودم وای فای را در سطح بالاتری نسبت به سایر وسایل منزل قرار دهید تا آنتن دهی آن وسیع‌‌تر شود، یا در حالتی دیگر تاکید شده که هرچه تعداد دیوارها و موانع بین کاربر و مودم وای فای بیشتر باشد قدرت آنتن دهی و در نتیجه سرعت انتفال داده‌ها نیز کاهش خواهد یافت. WIFI Signal Strengt اپلیکیشنی برای آنالیز قدرت آنتن دهی مودم شما است که می‌توانید در جاهای مختلف منزل یا محل کار، با اجرای آن به میزان قدرت آنتن وای فای در آن نقطه پی ببرید و بهترین محل را برای قرارگیری خود، یا حتی مودم انتخاب کنید.

اما WIFI Signal Strengt تنها برای این موضوع ساخته نشده و استفاده‌های حرفه‌ای‌تری برای آن در نظر گرفته شده است. اگر کمی از مودم‌های وای فای و سیگنال‌های آن اطلاع داشته باشید حتما می‌دانید که قرارگیری چند مودم وای فای در کنار هم (برای مثال در یک آپارتمان) گاهی باعث تداخل سیگنال‌ها و در نتیجه کم شدن سرعت یا قطعی ارتباط برای چند ثانیه خواهد شد. این اپلیکیشن با بررسی سیگنال‌های تولیدی مودم شما و دیگر مودم‌هایی که قادر به پیدا کردن آن‌ها است، می‌تواند تداخل یا عدم تداخل آنتن‌ها را به شما اطلاع دهد تا در صورتی که این بازه‌ی تداخلی بیش از حد استاندارد بود، اقدام به انجام تغییراتی در تنظیمات مودم خود کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین