تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی خودروساز تسلا برای هر 90 هزار ماشین های مدل S خود که تاکنون فروخته، فراخوان داده. این خبر ابتدا در وب سایت بیزینس اینسایدر منتشر و سپس توسط خود کمپانی مورد بحث تایید گشت که کمربند ایمنی هیچ کدام از مدل های S فروخته شده به درستی مونتاژ نگشته و خودروها باید از سطح خیابان ها جمع آوری و بازبینی شوند.
در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.
مشکل این کمربندها این بوده که وقتی مسافری که در صندلی جلو نشسته بر می گردد تا با مسافری که در عقب صحبت کند، کمربند ایمنی او باز می شود. به گفته خود تسلا، پیچی که هنگام حوادث و ترمزهای ناگهانی باید کمربند را در جای خود قفل کند، درست مونتاژ و نصب نشده و به همین دلیل باید همه ماشین ها به کارخانه بازگردانده شوند. لازم به یادآوری است این ماشین ها تاکنون هیچ مصدومی در تصادفات نداشته اند.
سازمان امنیت ترافیک بزرگراه ها که یک مجموعه دولتی در زمینه حفظ امنیت خودروهاست به کمپانی مذکور اخطار داد که این مشکل را با جمع آوری همه ماشین ها برطرف نماید اما هیچ اجباری در این کار وجود نداشت. این حرکت، در واقع تصمیمی بوده که خود کمپانی آمریکایی تسلا اتخاذ کرده.
به واسطه این فراخوان، تسلا همه خودروهای تولیدی خود را مورد بازبینی قرار می دهد تا از امنیت سرنشینان خودروهای تولیدی خود مطمئن گردد. البته این را نیز اعلام کرده ماشین هایی که یک بار تست شده اند، دوباره مورد کنترل قرار نخواهند گرفت.
هنوز هیچ گونه اطلاعیه رسمی برای مالکان مدل S تسلا در این زمینه منتشر نشده اما احتمالا مشتری ها باید به دفتر مرکزی خدمات این کمپانی مراجعه کنند تا ماشین ها مورد آزمایش تکنسین ها قرار گیرند و امنیت آنها تایید شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین