تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 کمپانی ژاپنی کپکام و سری محبوب Resident Evil مدت ها است که از دوران اوج خود فاصله گرفته اند اما همیشه راه برای بازگشت باز بوده و هست. طی یکی دو سال اخیر، کپکام با توسعه عناوینی نظیر Resident Evil: Revelation 2 و ارائه بازسازی های نسخه های پیشین سعی در جلب نظر مخاطبین داشته است.
اما شایعات پیرامون Resident Evil بعدی هر از چندگاهی شنیده می شود و شاید در E3 سال پیش رو شاهد نمایش اولیه آن باشیم اما پیش از آن شاید لازم باشد یک بار دیگر به گذشته سرکی بکشیم.
سازمان درجه بندی بازی های ویدیویی در کره، اخیرا Resident Evil 6 را برای پلی استیشن 4 و اکس باکس وان تحت بررسی قرار داده که به اشتباه، نتیجه آن را هم منتشر ساخته است. لازم به ذکر است که این سازمان سابقه ای درخشان در زمینه لو دادن بازی ها پیش از معرفی دارد و گاه پیش آمده که بسیاری از آن ها هیچگاه حقیقت نداشته اند.
کپکام در حال حاضر یک بازی از سری Resident Evil با نام Umbrella Corps را در دست ساخت دارد که البته یک شوتر آنلاین تیمی است؛ بنابراین نمی توان آن را به عنوان پروژه اصلی تیم های داخلی دانست. به هر حال، طی چند ماه آینده یا شاهد رونمایی از Resident Evil 7 خواهیم بود یا حداقل یک بازسازی از نسخه ششم را خواهیم داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین