تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پیش از این در مورد رباتی به نام «اسپات» که به دست شرکت «بوستون دینامیکس» ساخته شده برایتان نوشته بودیم؛ رباتی که در پیکر یک سگ طراحی شده و حدود یک سال پیش معرفی شد و سپس خبر رسید که در صورت ضربه وارد شدن به اندامش، می تواند تعادل خودش را حفظ کند.
اکنون خبر می رسد که شرکت یاد شده، «اسپات» را در ماه سپتامبر یک هفته به نیروهای نظامی سپرده تا به او آموزش هایی داده و از آن استفاده نمایند.
گفته می شود که نیروهای نظامی، قابلیت های اسپات را برای گذشتن از زمین های ناهموار همانند تپه، جنگل و حتی بخش هایی از شهر مورد آزمایش قرار داده اند. نحوه کنترل کردن این سگ رباتیک هم به این صورت بوده که از فاصله ای ۵۰۰ متری توسط یک لپ تاپ و یک دسته کنترلر مورد هدایت قرار گرفته است. نیروهای نظامی خبر می دهند که کنترل «اسپات» به حدی ساده بوده که حتی یک کودک ۴ ساله هم قادر به انجام آن است.
خبر می رسد که در هنگام آموزش ها، نیروهای نظامی به اسپات یاد داده اند که در هنگام رسیدن به یک نقطه، ابتدا صبر کرده و به خوبی اطراف خود را مورد بررسی قرار داده و سپس وارد نقطه ای دیگر شود. به نظر می رسد این آزمایشات و آموزش ها صورت گرفته اند تا مشخص گردد که آیا در آینده نیروهای نظامی قادر به استفاده از این سگ رباتیک هستند یا خیر. لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۳، شرکت بوستون دینامیکس از سوی گوگل خریداری شد و اکنون از زیر مجموعه های آلفابت به شمار می رود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین