تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فقط یک هفته پس از عرضه رسمی نسل دوم از ساعت هوشمند Urbane ال جی که از  نسل چهارم شبکه های مخابراتی یا همان ال تی ئی پشتیبانی به عمل می آورد، این شرکت فروش آن را متوقف کرد. در همین راستا، AT&T نیز به شعبه های خود اعلام نموده همه افرادی که نسخه یاد شده از اسمارت واچ این کمپانی را خریداری کرده اند، واجد شرایط بازپس گرفتن پول خود هستند زیرا این گجت ها همگی مشکل سخت افزاری دارند.
در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.
این نوع جمع آوری محصول از طرف ال جی بسیار ناگهانی و درست یک روز پیش از عرضه ساعت های یاد شده در فروشگاه های ورایزن بود. این حرکت بدون شک موجب ناامیدی افرادی شده که قصد خرید Urbane را داشته اند. بعلاوه ی اینکه، شرکت کره ای مورد بحث در مورد تاریخ بازگشت این اسمارت واچ ها به بازار و اینکه اصلا دقیقا این اشکال چیست، هیچ حرفی به میان نیاورده و هنوز معلوم نیست مشتاقان این گجت چه زمانی می توانند از آن بهره بگیرند.
شرکت ال جی در این رابطه گفته: «در مرحله نهایی به منظور تضمین کیفیت نسل دوم ساعت Urbane، مهندسان ما متوجه مشکلی سخت افزاری در آن شدند که در عملکرد روزانه این دستگاه تاثیر منفی می گذاشت. پس از بررسی های دقیق تر، به دلیل پیچیدگی مشکل مذکور، به این نتیجه رسیدیم که بهتر است عرضه این ساعت هوشمند را متوقف کنیم.»
نسل دوم ساعت Urbane، نخستین اسمارت واچ اندرویدی بود که امکانات شبکه های مخابراتی ارائه می داد. این ویژگی برای طرفداران گجت های پوشیدنی اندرویدی بسیار اهمیت و ارزش داشت زیرا وسیله ای عرضه گردیده بود که وابستگی خیلی کمتری به اسمارت فون داشت و می توانست خیلی از نیازهای کاربر را خودش به تنهایی و مستقل از موبایل انجام دهد.
در همین راستا، به نظر می رسید دوره اتکای ابزارهای پوشیدنی اندرویدی به بلوتوث و وای فای نیز به پایان رسیده. اما متاسفانه نباید انتظار داشت در آینده نزدیک هیچ شرکت دیگری بخواهد وارد عرصه تولید چنین دستگاه هایی بشود. البته بهتر است گوگل را از این قاعده مستثنا بدانیم زیرا خیلی هم بدش نمی آید در این حوزه هم سرک بکشد و شانس خود را امتحان نماید.
با اینکه شرکت ال جی توقف تولید این محصول را تایید نموده اما امیدواریم ریشه مشکلات یاد شده کشف و برطرف شوند و این ساعت هوشمند با ویژگی منحصر به فرد خود، یعنی پشتیبانی از شبکه های مخابراتی، دوباره به بازار باز گردد و در قفسه فروشگاه ها خودنمایی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین