تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وقتی که تلفن هوشمند جدیدی می خرید، حتما به اطلاعاتی همچون پیامک ها، اپلیکیشن ها و مخاطبین موبایل قدیمی تان احتیاج دارید. انتقال این اطلاعات به صورت دستی می تواند پروسه ملال آوری باشد، برای همین بهتر است از اپلیکیشن های شخص ثالث برای اتوماسیون این کار بهره بگیرید.
Super Backup ابزاری است که به کمکش می توانید در کمتر از ده دقیقه از اطلاعات مهمی همچون مخاطبین، پیامک ها و MMS ها، فایل های apk و رویدادهای تقویم گوگل در موبایل های اندرویدی نسخه پشتیبان تهیه کنید.
در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.
Super Backup رابط کاربری شسته رفته و ساده ای دارد که البته امکانات بسیار زیادی را در خود گنجانده. با ورود به منوی اصلی، شش گزینه را مشاهده خواهید کرد: پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها، پیامک ها، مخاطبین، فهرست تماس، تقویم و بوکمارک های مرورگر.
با اشاره روی هر کدام از این گزینه ها، کار تهیه نسخه پشتیبان آغاز شده و پس از اتمام فرآیند، حالا می توانید فایل پشتیبان را در حافظه SD برای انتقال به موبایل جدیدتان ذخیره کنید.
البته روش مطمئن تر این است که بک آپ هایتان را از طریق اپ، مستقیما به فضای ابری درایو یا جیمیل بفرستید. اگر برای تهیه پشتیبان از اطلاعات هدفی به غیر از انتقال آنها به دستگاه های دیگر دارید، می توانید گزینه پشتیبان گیری دوره ای را فعال کنید تا همیشه از اطلاعات تلفن هوشمند فعلی تان نسخه پشتیبان داشته باشید.
از این اپلیکیشن بسیار کاربردی می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی بهره ببرید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین