تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو سه روزی است که همه نشریات و خبرگزاری ها، از فوربز گرفته تا Today Show خبری کاملا متفاوت را در مورد حملات تروریستی پاریس منتشر می کنند و از زوایه ای دیگر به این حملات نگاه می کنند: آیا رویدادهای اخیر از طریق پلی استیشن 4 برنامه ریزی شده اند؟
جان جمبون وزیر امور داخلی بلژیک در کنفرانسی گفته بود که اعضای گروه داعش ترجیح می دهند از این پلی استیشن استفاده کنند و خبرگزاری ها بلافاصله در مطالب خود به ذکر توضیحاتی در مورد یک دستگاه PS4 پرداختند که در آپارتمان یکی از مهاجمین پیدا شده بود و همین کافی بود که خبر در میان ده ها سایت و نشریه دیگر دست به دست شود.
در ادامه این مطلب با سفارش دات نت همراه باشید.
اما تنها یک مشکل وجود دارد: اینکه مصاحبه آقای جمبون سه روز قبل از حوادث پاریس انجام شده است. خبرنگار فوربز که در انتشار این گزارش پیشی گرفته بود و جزئیات تازه ای را در  مورد پلی استیشن پیدا شده در آپارتمان یکی از تروریست ها مطرح کرده بود حالا تایید کرده که خبر را اشتباه متوجه شده است. از همین رو، دیگر هیچ شواهدی برای ارتباط دادن این کنسول بازی یا شرکت سونی به حوادث پاریس وجود نخواهد داشت.
آقای جامبون با در نظر داشتن پیشینه ای در حرف های خود به این کنسول اشاره کرده است. سال گذشته در استرالیا، یک پسر 14 ساله پس از برقراری ارتباط با اعضای گروه داعش و دانلود نقشه ها و دستورالعمل های ساخت بمب در داخل دستگاه پلی استیشنش بازداشت شد.
اما کار او پنهان نماند و نتوانست نقشه خود را اجرایی کند و در ماه می به دو سال زندان محکوم گردید. در هر حال، خبری که پیشتر در مورد کاربرد پلی استیشن 4 منتشر شد و به نقل محافل خبری بدل گردید، نمونه خوبی از گسترش اطلاعات نادرست در زمان بروز حوادث تلخ است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین