تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ایسوس لیستی از محصولاتی که آپدیت اندروید ۶ دریافت می‌کنند را منتشر کرد. البته نام برخی از محصولات امسال این کمپانی در لیست به‌روزرسانی اندروید دیده نمی‌شود. با سفارش دات نت همراه باشید.

ایسوس نام پنج دستگاه خود را که از آخرین نسخه‌ی اندرویید بهره‌مند می‌شوند، اعلام کرد. این دستگاه‌ها همگی در حال حاضر دارای اندروید آب‌نبات چوبی ۵ یا ۵.۱ هستند. این لیست شامل یک تبلت پدفون‌ اس (PF500KL) و چند نسخه مختلف از گوشی‌های هوشمند کمپانی در چند ماه اخیر است.
این گوشی‌ها شامل پرچم‌دار اخیر کمپانی یعنی زن‌فون ۲ (ZE550ML / ZE551ML)، نسخه‌ی لوکس و گرانتر از همین دستگاه با نام‌ زن‌فون۲ دلوکس (ZE551ML)، گوشی زن‌فون۲ با فوکوس لیزری (ZE500KG / ZE500KL / ZE600KL / ZE601KL) و گوشی زن‌فون۲ سلفی با قابلیت فوکوس برای دوربین سلفی (ZD551KL) است. با اینکه کمپانی متعهد شده تا آپدیت‌ها را منتشر کند اما زمان انتشار دقیقی برای این کار اعلام نکرده است.
تنها ابهامی که در مورد این لیست وجود دارد در مورد تکمیل نبودن آن است. ایسوس چند ماه پیش سری میان‌رده‌ی خود را با نام زن‌فون روانه‌ی بازار جهانی کرد، اما در این لیست نامی از این مدل دیده نمی‌شود. همچنین، مدل‌های اولیه‌ی زن‌فون با نام‌های زن‌فون ۴، ۵، ۶ و زیرشاخه‌های آن‌ها در این لیست نیستند که به نظر می‌‌رسد پایان کار این مدل‌ها در بروزرسانی‌های جدید است.
شایعات اولیه حاکی است که زن‌فون‌های نسل اول در زمان دیگری آپدیت خواهند شد. این زن‌فون‌ها تاکنون دو بار آپدیت اندروید را دریافت کرده‌اند و در حال حاضر با نسخه‌ی اندروید آبنبات چوبی کار می‌کنند، در حالی که با نسخه‌ی اولیه‌ی اندروید آبنبات ژله‌ای ساخته شده بودند. سال گذشته آپدیت کیت‌کت برای زن‌فون‌ها عرضه شد و بعد نسخه‌ی آبنبات چوبی را دریافت کردند.
البته می‌توان حدس زد که این لیست نهایی ایسوس نیست. چون نام سری تبلت‌های زن‌پد هم که چند ماه پیش به بازار آمد در لیست دیده نمی‌شود. حالا سوال این است که آیا ایسوس فقط بعد از چند ماه، پشتیبانی از سری زن‌پد را متوقف می‌کند یااینکه در تاریخ دیگری زن‌پدها را هم به لیست اضافه خواهد کرد؟ کاربران زن‌فون‌های نسل اول منتظرند تا ببینند سرانجام نسخه‌ی ۶ اندروید برای دستگاهشان منتشر می‌شود یا خیر. همچنین جالب است ببینیم انتشار نسخه‌های آپدیت اندروید برای کاربران ایسوس در سطح جهان چه مدت طول می‌کشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین