تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بزرگان دنیای تکنولوژی که چند سالی است ساخت ساعت های هوشمند را با آزمون و خطا آغاز کرده اند، در سال جاری به این نتیجه رسیده اند که محصولات یاد شده باید شبیه به نمونه های کلاسیک باشند و زیبایی در ظاهر آنها موج بزند.
بر همین اساس، شرکت HP و یک ساعت ساز سوئیسی به نام موادو [Movado] تصمیم به همکاری مشترکی گرفتند و حاصل این همکاری، ساعتی هوشمند اما زیبا شده است به نام Bold Motion. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به کاربردها و قابلیت های این تلفن هوشمند.
Bold Motion قابلیت هایی دارد که در همه ساعت های هوشند یافت می شوند. از اعلام کردن اعلان ها گرفته تا شمردن قدم های کاربر. نقطه متمایز کننده آن از بیشتر ساعت های هوشمند کنونی، سادگی بیش از حد در بخش طراحی ظاهری و نرم افزاری آن است.
به طور کلی کمپانی Movado به ساخت محصولاتی ساده اما زیبا معروف است و حالا نیز بارزترین مشخصه این ساعت پیشرفته، سادگی اش است که در نمایشگر دایره ای آن، می توانید به شکلی بسیار پویا زمان را مشاهده کنید.
Bold Motion با کمک شرکت HP به مرحله تولید رسیده و با تلفن های هوشمند اندرویدی و آیفون هماهنگی کامل دارد.
نمایشگر این دستگاه اندازه ای برابر با ۴۴ میلیمتر دارد که از ساعت کلاسیک کمپانی Movado به نام Bold که اندازه ای برابر با ۳۹ میلیمتر دارد، اندکی بزرگتر است اما به طور کلی، زبان طراحی این دو ساعت یکیست. در این میان HP ادعا می کند که اگر کاربر بیشتر اعلانات را در این ساعت هوشمند غیر فعال نماید، باتری آن قادر به پاسخگویی تا یک هفته است.
بدنه Bold Motion از استیل ضد خش ساخته شده و دو کمپانی سازنده، قیمتی برابر با ۶۹۵ دلار را برای آن تعیین کرده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین