تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 گوگل از این پس با همکاری فیس‌بوک نتایج جستجوی خود را با اپلیکشن موبایل بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی حال حاضر جهان پیوند بیشتری می‌دهد. با همکاری دو سرویس پرطرفدار اینترنتی، کاربرانی که از گوشی هوشمند یا تبلت خود اقدام به جستجو در گوگل کنند، می‌توانند لینک‌های مرتبط با فیس‌بوک را از طریق اپلیکشن این کمپانی دنبال کنند. با سفارش دات نت  همراه باشید.

براساس گزارش وال استریت ژورنال، گوگل و فیس‌بوک از این پس در مورد نمایش نتایج جستجو روی گجت‌های موبایل و بهره‌گیری از اپلیکیشن موبایل فیس‌بوک به توافق رسیده‌اند. از این پس در صورتی که کاربری از گجت موبایل خود برای جستجو در گوگل استفاده کند، لینک‌هایی از فیس‌بوک نظیر حساب‌های کاربری، صفحات و پست‌های مرتبط با عبارت جستجو برای کاربر نمایش داده خواهد شد که وی می‌تواند با کلیک روی آن‌ها و اجرای اپلیکیشن موبایل فیس‌بوک، به محتوای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد. تا امروز گوگل اجازه‌ی لینک کردن اطلاعات عمومی را به اپلیکیشن موبایل فیس‌بوک نداشت تا اینکه با توافق این دو کمپانی این موضوع نیز حل شده است.

چنین توافقی را می‌توان یک برد برای گوگل خواند، چراکه بسیاری از کارشناسان اپلیکیشن فیس‌بوک را به موجب اینکه نظر بسیاری را به خود جلب کرده، خطری برای گوگل عنوان کرده بودند. با وجود اینکه گوگل بخش بزرگی از جستجوهای تحت وب را در کنترل خود دارد، اما توانایی ایندکس کردن اطلاعاتی که کاربران در تعامل با اپلیکیشن‌ سرویس‌های مختلف رد و بدل می‌کنند، خارج از دسترس غول جستجو است.

البته عدم دسترسی به اطلاعات خصوصی فیس بوک توسط گوگل همچنان پابرجا است و غول جستجو در دو حوزه‌ی وب و موبایل به چنین قابلیتی دسترسی ندارد. همکاری با گوگل از سوی فیس‌بوکی که اخیرا ساز و کار جستجوی خود را عوض کرده، باید به عنوان یک سازش در نظر گرفت. فیس بوک به این نتیجه رسیده که سازش با گوگل نهایتا منجر به استفاده‌ی طیف گسترده‌تری از کاربران از اپلیکشن موبایل این کمپانی خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین