تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وقتی صحبت از پلتفرم های دانلود موسیقی به میان می آید، با اطمینان می توان گفت آیتونز اپل بهترین سرویس خدمت رسانی در این حوزه را دارد. شرکت های دیگر نیز تلاش بسیاری کردند تا در این مسیر اسم و رسمی برای خود رقم بزنند اما موفق نشدند و خودشان نیز آن را قبول دارند. یکی از آنها، مایکروسافت است که قصد داشت با کمپانی ساکن کوپرتینو به رقابت بپردازد اما نتوانست.
سرویس موسیقی Zune محصول محکوم به شکست مایکروسافت است که از ماه ها پیش خبر توقف کار آن از طرف خود شرکت سازنده اش، اعلام شده بود.
اگر خاطرتان باشد، شرکت ساکن ردموند در اواخر تابستان اعلام کرد از تاریخ 24 آبان ماه سال جاری ارائه این سرویس را متوقف خواهد کرد و کاربران نمی توانند موسیقی های موجود در آن را دانلود یا پخش کنند. حالا موعد آن رسیده و این سرویس به طور رسمی بازنشسته اعلام شده.
البته دستگاه های پخش موسیقی سری Zune همچنان کارایی خود را دارا خواهند بود و توقف سرویس یاد شده در کارشان خللی ایجاد نخواهد کرد. در ضمن، اکانت همه کاربران فعلی سرویس Zune Music به اشتراک سرویس موسیقی مایکروسافت به نام Groove Music تبدیل خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین