تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ماشین ها در تشخیص احساسات واضحی نظیر لبخند، خوب عمل می کنند اما در شناسایی حالات خفیف چهره و زمانی که افراد تلاش می کنند احساسات خود را پنهان نمایند عملکرد چندان مطلوبی را از خود به نمایش نمی گذارند.
با این همه، پیش بینی می شود که این ضعف در آینده نه چندان دور برطرف گردد چراکه پژوهشگران نوعی الگوریتم کامپیوتری را طراحی کرده اند که قادر است حالات چهره را بزرگ نمایی کند و در نتیجه امکان تشخیص کوچک ترین ناراحتی یا شگفتی در چهره افراد را دارد.
در ادامه این مطلب با سفارش دات نت همراه باشید.
البته برخی از افراد، استعداد تشخیص کوچک ترین حالات حسی در چهره یکدیگر را دارند با این همه، الگوریتم طراحی شده، در نخستین مراحل تست، بیش از حد مورد انتظار ظاهر شده است و احتمالا نمی توان از این پس، ماشین ها را در مورد احساسات خود فریب داد.
البته نرم افزار طراحی شده، در حال حاضر کاستی هایی هم دارد و لازم است که از آن به شیوه ای استراتژیک استفاده نمایید چراکه اندکی در تمامی حرکات چهره اغراق می کند.
این الگوریتم همچنین برای درک چیزی که می بیند به یک دیتابیس آموزشی وابسته است، در نتیجه تا زمانی که بشود به طور کامل به نتایج به دست آمده از آن اطمینان کرد زمان زیادی باقی مانده است.
با در نظر داشتن اثرگذاری این سیستم، می توان گفت که قطعا در دستگاه های دروغ سنج و وسایل و ابزارهای دیگری که به دنبال نشانه هایی از تغییرات روانشناختی در افراد هستند سودمند واقع می شوند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین