تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 خودروی Koenigsegg Regera  بی تردیدی یکی از بی نظیرترین ابرماشین های ساخته شده تا به امروز است و آنطور که شرکت سازنده اش می گوید به لطف موتورهای بنزین سوز و الکتریکی خود توانی معادل با 1500 اسب بخار را تولید می کند.
از این خودرو تنها 80 دستگاه ساخته می شود و هر کدامشان نیز تقریبا 2 میلیون دلار برای خریداران که باید یک سال دیگر برای تحویل ماشین خود صبر نمایند، آب می خورند.
همین قیمت باعث می شود که Regera برای بسیاری از ما تنها یک رویا باشد. با این همه، قیمت بالای این ماشین دلیل نمی شود که از دیدن زیبایی های آن نیز بی بهره باشیم: اخیرا دو توئیت جدید از سوی سازنده این ابرماشین منتشر شده که قابلیتی به نام Autoskin را برای آن نشان می دهد که در عمل قادر است هر کدام از پنل های کار گذاشته شده روی بدنه را بالا یا پایین بیاورد.
در ادامه این مطلب با سفارش دات نت همراه باشید.
Autoskin امکانی را برای بخش های مختلف این ماشین شامل کاپوت، درب صندوق عقب، بال های عقب، درب ها و پنجره ها فراهم می آورد تا باز و بسته شوند و در ادامه توجه شما را به تماشای دو ویدئو جلب می کنیم که عملکرد همه این قسمت ها را به صورت همزمان نشان می دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین