تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 کمپانی سایانوژن در پی آن است تا سیستم عامل اندروید را از بند گوگل خارج کند. این کمپانی در پی آن است تا کار ناتمامی را که گوگل با اندروید وان در پی رسیدن به آن بود، کامل کند. شنیده‌ها حکایت از این دارند که سایانوژن در پی عرضه‌ی گوشی هوشمند ۷۵ دلاری مبتنی بر اندروید ۶ مارشمالو یا همان سایانوژن اُ اِس ۱۳ است.

سایانوژن با وجود اینکه اندروید گوگل را مبنای عرضه‌ی سرویس‌ها و محصولات خود قرار داده، اما رویکردی منتقدانه نسبت به اندروید داشته و سعی دارد تا این پلتفرم را از نظر خود به سرمنزل مقصود برساند. یکی از زمینه‌هایی که این کمپانی اخیرا سعی دارد تا وارد آن شود، عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند اندرویدی با هزینه‌ی حداکثر ۷۵ دلاری است. براساس اطلاعات ارائه شده این گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید ۶ مارشمالو یا سایانوژن ۱۳ خواهد بود.
براساس اطلاعات ارائه شده سایانوژن با تولیدکنندگان بسیاری برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند ۷۵ دلاری مذاکره کرده است. این تولیدکنندگان در نهایت وعده داده‌اند تا گوشی‌های هوشمندی با عملکرد بالا و سخت‌افزار نه چندان گران‌قیمت را روانه‌ی بازار کنند.
همانطور که اشاره کردیم این گوشی‌های هوشمند همراه با سایانوژن ۱۳ روانه‌ی بازار خواهند شد که در واقع سیستم‌عاملی مبتنی بر اندروید ۶ مارشمالو است. گمانه‌ها نشان از این دارند که این گوشی‌های هوشمند در ابتدای سال آینده‌ی میلادی روانه‌ی بازار خواهند شد.
سایانوژن SDK متفاوتی را برای تولیدکنندگان مختلف در نظر خواهد گرفت که بستگی به امکانات عرضه شده توسط تولیدکننده‌ی مشخص، متفاوت خواهد بود. از جمله‌ی ویژگی‌های رام سایانوژن، عدم در اختیار گذاردن دو اپلییکیشن با کاربرد مشابه در یک گوشی خواهد بود.
اما پروژه‌ی جدید سایانوژن تنها محدود به گوشی های هوشمند رده پایین نیست و باید در انتظار خروج پرچمداران در قالب این برنامه باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین