تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 کمپانی گوگل برای کمک و همدردی با مردم پاریس، در سرویس هنگ‌اوتز، همه تماس‌های صوتی به فرانسه را رایگان کرده تا کاربران بتوانند به راحتی با دوستان، آشنایان و اعضای خانواده‌شان که در پاریس زندگی می‌کنند تماس گرفته و جویای حال آنها شوند.

در پی حملات تروریستی که دیروز در پاریس به وقوع پیوست، گوگل امکان تماس صوتی به فرانسه با استفاده از سرویس هنگ‌اوتز را موقتا رایگان کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از وب، اندروید و iOS به طور رایگان با فرانسه تماس گرفته و جویای حال بستگان و دوستانی که احتمالا در آنجا دارند، شوند. در پستی که گوگل این موضوع را در گوگل پلاس اعلام کرده، به کشور خاصی اشاره نشده و به نظر می‌رسد تماس صوتی از هر جای دنیا به فرانسه رایگان شده است.

این حرکت گوگل باعث شد تا کمپانی‌های دیگر حوزه وب مثل فیسبوک نیز به فکر کمک به فرانسوی‌ها بیفتند. فیسبوک قابلیت جدیدی به نام Safety Check را فعال کرده که به پاریسی‌ها امکان می‌دهد تا با چک‌این کردن به خانواده و دوستانشان اطلاع دهند که سالم هستند و مشکلی برایشان پیش نیامده است. پس از این حمله، کاربران شبکه‌های اجتماعی با هش‌تگ #PorteOuverte به معنای «درِ باز» سعی کردند به ساکنان پاریس بفهمانند که در چه جاهایی می‌توانند پناه و کمک بگیرند.

شهر پاریس دیشب همزمان با برگزاری نیمه دوم دیدار دوستانه آلمان-فرانسه با شش حمله تروریستی روبرو شد. این حملات در پنج نقطه از شهر پاریس رخ داد که دو نقطه از آن نزدیک استادیوم برگزاری بازی آلمان با فرانسه بود. تا کنون حدود ۱۵۳ نفر بر اساس این حملات کشته و تقریبا ۲۰۰ نفر زخمی شده‌اند که حال ۸۰ نفر از آنها وخیم گزارش شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین