تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر علاقه زیادی به گوش دادن موسیقی با هدفون دارید، قطعا با این مشکل مواجه شده اید که هدفونتان با سایز گوش شما مطابقت نداشته و درنتیجه پس از دقایقی گوش دادن به موسیقی مجبور به خارج کردن هدفون شده اید. برخی از شرکتها در واکنش به این مشکل میتوانند بنا به درخواست شما، هدفونهایی را تولید کنند که به صورت خاص متناسب با اندازه گوش سفارشی شده اند. در هر حال این هدفونها قیمت بالایی دارند زیرا به تولید انبوه نرسیده و تنها برای نیاز شما طراحی شدهاند. علاوه بر این، چنین فرآیندی می‌تواند با توجه به نیاز برای مراجعه حضوری برای انجام ارزیابی‌های اولیه، زمان بر باشد و درنتیجه تعداد کاربرانی که سراغ چنین هدفون‌هایی می روند، بسیار محدود هستند.
در هر حال اگر نیاز به هدفون‌های سفارشی نسبتا ارزان قیمت و متناسب برای شما بسیار مهم باشد، می‌توانید به سراغ هدفون‌های جدید Revols بروید. هدفون های Revols که در حال حاضر برای جذب سرمایه اولیه در وب سایت کیک استارتر قرار گرفته‌اند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند تنها در عرض چند دقیقه با قالب گوش شما مطابقت پیدا کنند.نحوه کار با این هدفون‌ها بسیار ساده است. بخش مورد نظر از این هدفون که با داخل گوش افراد در تماس است، از جنس لاستیک نرم و قابل انعطاف ساخته شده است. کاربر این هدفون را در گوش خود قرار داده و پس از اینکه لاستیک خود را با شکل طبیعی گوش منطبق کرد،کاربر هدفون را با اپلیکیشن مربوطه در گوشی هوشمند خود ست کرده و دکمه مربوطه را فشار می‌دهد. در مرحله آخر یک سیگنال الکتریکی به هدفون‌ها ارسال شده و موجب سخت شدن هدفون می‌شود. به این ترتیب هدفون تنها در عرض چند دقیقه، دقیقا مطابق با گوش شما شکل می‌گیرد.
این هدفون‌ها به صورت بی سیم طراحی شده‌اند و به گفته شرکت تولیدکننده تا 8 ساعت دوام می آورند. علاوه بر این کاربران می‌توانند طول عمر این هدفون‌ها را با استفاده از یک باتری کلیپسی افزایش دهند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین