تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 نسخه اندرویدی اپل موزیک عرضه شد. این اپلیکیشن دیروز در پلی استور قرار گرفت و از این پس کاربران اندرویدی هم می‌توانند از این سرویس اپل استفاده کنند. البته این اپلیکیشن فعلا در کشورهایی که سرویس نامبرده قابل دسترس است قابل استفاده بوده و چین شامل نمی‌شود.
در این برنامه ویژگی‌های Beats 1 ،Connect و پیشنهاد سفارشی موزیک فعالند و تنها دو موردی که برای کاربران قابل دسترس نیستند پخش موزیک ویدئو و ویژگی ثبت نام Family Planخواهند بود.
برنامه اپل موزیک فعلا در نسخه بتا عرضه شده است.
به گفته ادی کیو برنامه عرضه شده برای اندروید اولین برنامه‌ای است که واقعا برای اندروید ساخته شده و در طراحی آن تلاش شده است که این حس به کاربر القا شود، هر چند برنامه کاملا از استایل متریال دیزاین گوگل استفاده نکرده است.
کاربران فعلی اپلیکیشن مربوطه می‌توانند موزیک‌هایی را که پیش از این روی برنامه در یک دستگاه iOS داشتند با دستگاه جدید همگام کنند.
درست به مانند کاری که اپل برای برنامه مربوطه در iOS کرده است، کاربران اندرویدی هم می‌توانند از این برنامه به مدت سه ماه به صورت رایگان بهره ببرند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین