تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  اگر پیگیر اخبار حوزه خودرو بوده باشید حتما می‌دانید که بالاخره در ماه سپتامبر (شهریور) فولکس واگن غول خودروسازی آلمان پذیرفت که از ابزارهایی برای فریب تست‌های انتشار گازهای مخرب محیط زیست در خودروهای دیزلی خود استفاده کرده است. اما به نظر می‌رسد خودروهای بنزین سوز این شرکت هم در این رسوایی نقش داشته‌اند. با سفارش دات نت همراه باشید. 

به تازگی فولکس واگن اعلام کرده که میزان انتشار گاز دی اکسید کربن را در ۸۰۰ هزار خودرو از جمله خودروهای بنزین سوز کمتر از حد واقعی نشان داده است. در واقع این اولین بار است که شرکت فولکس واگن به طور رسمی تایید می‌کند که خودروهای بنزین سوز این شرکت نیز بیش از حد مجاز گاز دی اکسید کربن منتشر می‌کنند. هنوز این شرکت جزییات بیشتری در این مورد ارایه نکرده است با این حال اعلام کرده که نتایج جدید از طریق تست‌های تازه‌ای که داخل شرکت انجام شده بدست آمده است.

در ماه اکتبر، فولکس واگن گزارش فصلی خود را با ضرر ۳.۸۴ میلیارد دلاری آغاز کرد که اولین ضرر این شرکت طی ۱۵ سال گذشته محسوب می‌شود. ماجرای تقلب فولکس واگن با استفاده از ابزارهایی که میزان انتشار گاز دی اکسید کربن را هنگام تست‌ها کمتر از حد واقعی نشان می‌داد باعث شد تا مارتین وینترکورن- مدیر عامل فولکس واگن از سمت خود کناره‌گیری کند با این حال او همچنان و پس از استعفا نیز اصرار دارد که چیزی در مورد تقلب نمی‌دانسته است.

بر این اساس سایر مدیران رده بالای فولکس واگن نمی‌توانند ادعا کنند که چیزی در مورد تقلب‌های صورت گرفته در فولکس واگن نمی‌دانند. مایکل هورن- مدیر عامل فولکس واگن در امریکا اعلام کرده که او از امکان وجود جریانات انتشار گازهای مضر طی بهار سال ۲۰۱۴ مطلع بوده است. این تاریخ قبل از بازرسی‌های آژانس حفاظت از محیط زیست در مورد محصولات فولکس واگن است.

با این حال برخی دیگر از گزارش‌ها حاکی از آن است که حلقه مدیریتی اصلی فولکس واگن از سال ۲۰۰۷ از انتشار بالای دی اکسید کربن از محصولات خود خبر داشته‌اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین